Saimir Tahiri në Gjermani

Le te shkoje ne RFGJ, kush do e ndaloj?

Me sa duket askush.

@ACDC vdiq mlcom young.
PS permes votave te saj ne parlament,i ka dhan leje prokurorise qe te aplikoje masen e ndalimit te udhtimit jashte shtetit,mase qe prokuroria nuk e ka pa te arsyeshme ta zbatoje.

1 Like

jane zgjedhjet per kreun e ri te cosa nostra, ka shku me votu

2 Likes

Do kerkoje azil politik legeni

nga eshte ky me origjine ?

nga sativa

sa mire qe i njihni llojet e kanabist mer, specialista jeni. kerkimi ne google ma shpjegoi sativen qe thu ti.

ktij i kishin dhene ministri te dhime, ku vetem me ket pune mund te nxirte ndonje lek. te tjeret i fitojne milionat me leje ndertimi, nuk bien kaq poshte.

e zuni haku atyre plakave qe nuk i linte me shit qepe neper trotuare.

e kane fajin keto mediet perendimore

e di ti me ca u merrte gjyshi i ketij tahirit?

siç m’tha nje shok pune nga Gjeorgjia, ne Gjeorgji u legalizua canabisi per perdorim vetjak, 1,5 gram

per perdorim personal s’ka nevoje per ligj. eshte si me ndalu apo leju me ligj pornon shtepiake me grun. shitja dhe blerja per perdorim vetjak duhet te jete lejuar. tregtimi mnjf.

kurreshtar, po nga ke qene more djale, edhe ti i arratisur nga syte kembet, si Tahiri mo :laughing:

Ka te jatin semure dhe u operua. Sipas jush nuk mund te ndodhet prane tij. Cdo gje e ktheni ne politike o njerez.

Pse s’ka spitale ne shqp!? aty jane edhe falas.

5 Likes

Po si te mos ju thuash kazan plehrash ketyre mediave qe vetem keqinformojne dhe si te mos te te vije keq per disa sylesh si ACDC qe jo vetem ju besojne por edhe i shperndajne kuturu duke ndjere kenaqesi te lige. Pra thjesht jane shpirlige.

1 Like

Turp. Skandal. :frowning:

Per cfare keqinformimi behet fjale?

ai po thote qe s’ka ik me u arratis ne gjermani por me i qendru babait te vet tek koka se po operohet. imagjino per diçka me te holle, sa veshtire te behet te kuptosh domethenien.