Sajmir Tahiri u shkarkua apo u lirua?

Si mendoni? Une them qe ai u lirua per t’iu dedikuar 100 % fushates zgjedhore dhe ne korrik e ke prape ne qeverine e re. Policia eshte reformuar ndjeshem, por akoma larg standarteve te BE-se. Prandaj Saja duhet te kontriboje prape ne 4 vitet e ardheshme.

Sokol Balla sot tha u shkarkua.

Dhe ai e din ma smirit çdo me thon te shkarkohesh :smile:

1 Like

Sajmir qafiri u shpordh. Sdo kete pagu taksat tek krietari…

Tahiri, mahiri, juahiri, qafiri, as deputet nuk e ben njeri. As blushi sja pjerdh me

Koli e pershendeti me dore nga ekrani :grin:

1 Like

Mos e “shkërdheni” protestën !!! me keto figura enveristesh mor aman

1 Like

Qofte party, ku e shikon protesten?

Pak rendesi ka.
Pas zgjedhjeve te ardhshme nuk behet me minister I brandshem.
Po ike nuk vjen me.
Sa per zgjedhjet,i keni te fituara se do te jeni pa opozite fare.
Thjeshte beni hesapin sa vende do ti jepni Bamir Qoftes dhe Tak Ngjeles qe tju beje rolin e opozites se emeruar.

Po u bene zgjedhjet pa pd, lsi futet vetem ne zgjedhje, te provoje forcen. Me pas shikon reagimin e popllit dhe rezulatet, po fryu era per mire behet me ps, po fryu per keq behet opozita e vendit, duke zevendesuar peden

Po mire ta mbani me shendet LSI si opozite.
PD nese nuk merr pjese ne zgjedhje do te dale me e forte.

1 Like

pd duhet te futet ne zgjedhje dhe ti fitoje ato, populli se meriton te duroje pordhet e monistave 2.0 edhe 4 vjet

4 vitete para ishin per te mbush magazinat me hashhash, po e mbajten edhe 4 vjet do ndertohen me qindra laboratore per perpunimin e droverave te renda. Rama me 4 vjet te tjera ja fut edhe kolumbise

1 Like

E c´fare rendesie ka kjo ?
Pyeti njoni dy pederaste a ja bon a ata bon , E cfare rendesie ka kjo thane njezeri.

2 Likes

rendesi ska, por ky jua ban ministrave, e ketij ja ban meta, e metes ja ben monika, e monikes ja ben … e dini vete (krimineli i lezhes, te cilit ja ben rama)

Edi Rama e paraqet opoziten, jo vetem te paafte per te bere kundershti politike pa folur te qeverise, por dhe si nje parti te regresit dhe antikombetare. Ndjekesit e tij, behen shume entuziaste, kur lideri i tyre eshte i afte te imponoje kete teze tek ta. Bukur shume, ne fund te fundit te gjithe biem dakort, qe kjo behet ne funksion te mbajtjes se pushtetit, prej Edi Rames. Le ta mbaje, do zvarritet per ta mbajtur, me opozite Ilir Meten dhe garnituara topiste, qe do e diskretitojne totalisht edhe sikur ai te vazhdoje te pagoje mediat soroiste si " The economist" per te rregulluar imazhin.

Rendesi ka qe e percollen me ndere punonjsit e vete, pasi i respektoi dhe i trajtoi si njerez jo si thjesht vartes. Pa gjykuar punen e tij ky ish nje gjest domethenes se perse shkaktoi tronditje lirimi i tij nga detyra…

Jo, jo, Bamiri do jete ne koalicion kesaj radhe me PS-ne. Per Takun nuk di gjo!

Shqiperise i duhet nje konsensus gjithperfshires per te kryer disa reforma te domosdoshme. Kjo nuk u arrit dot sepse PD-ja luajti piset. Kete nuk e them vetem une, por me shume nderkombetaret. Keshtu qe nje shumice e kenqeshme pozitare per 4 vitet e ardheshme do ti bente mire Shqiperise per realizimin e reformave te domosdoshme per vendin dhe integrimin. Dhe bara e kesaj pune i ka rene PS-se. Uroj ta coje deri ne fund per te miren e te gjitheve.

Ashtu uroj dhe une. Dua qe PSja ta mbaje dhe 4 vjete, qe dhimbja tu veje deri deri ne palce shqiptareve, qe kane kujtese aq te shkurter, sa harruan cfare ju punoi kjo parti per 50 vjete me rradhe. Dua qe te kuptojne ndopak, se nuk shpresoj ta kuptojne plotesisht, qe pavaresisht emrit te liderit te kesaj partie, Enver Hoxha, Fatos Nano apo Edi Rama, ajo eshte partia e varferimit te shqiptareve dhe e demagogjise boshe.

1 Like

4 tema per Sajmirin me te mirin?