Shenja juaj

Largqofte ( po shume larg ) nese vdisni pas 24 oresh, dhe e mbyllet karrieren tuaj ne kete bote. A mendoni se eksistenca juaj do kete kene shenje ne kete bote apo jo?

Pa dekomprometuar anonimitetin tuaj, shpalosni kontributin qe po i lini pas njerezimit.

Lexoje VQ edhe ti.

Thashe mos ishte ndonje teme horoskopiste. Shenja ime: Zbus kafshet e egra. Jo kafshet, Kafshet.

Ja po na kujtuan keshtu do jemi te lumtur

Kurse per shenjen qe do leme ne kete bote…nje lis ose nje ulli.

1 Like

Large qofte ! …large qofte pra…( edhe pse nuk do te ndodhe ) por …nese ndodhe e une nuk e di , qe njerzimi te mos mbet pa mua , grup RH 0 Negativ i gjakut jam !
p.s.
a ka shenje me te madhe se kjo qe po ju le ( gati isha duke dal deri ne Adn ) plus qe ne te te njejten dite me inagurimin e Trump -it.

Dua te le pas çfare la pas Nene Tereza dhe Tiziano Terzani:

nje kile lesh mjkrre? nje liber me 80.000 shitje? apo te behesh shenjtor?

shume filantrop…
shume falenderues te eshte njerzimi…

Kush ka deshire pa i dekonspiru anonimatin te postoje ketu life path number* dhe/ose attitude number** t’i komentojme ku dhe si supozohet ta jape kontributine e jetes dhe nen cilat vibe do jete jete vit. Vec mos e merrni shume seriozisht. It’s just for fun. :wink:

*life path number = dd+mm+yyyy
Psh nese keni lind 7 september 1911 mblidhni 7+9+1+9+1+1= 28 (2+8=10 dmth 1)
**attitude number = dd+mm
E.g 7+9=16 (1+6 = 7)

Po jo mi goc shembulli eshte ky:

Mbi kete bote do le nje liber, qe do lexohet pas 500 vjetesh e te inspironje komunistet e vegjel ( mundesisht te shesesh 80.000 kopje )

Por pa thene emrin e autorit

Haha na fal o cun se t’prisha temen. Por desha ta pasuroj, jo ta prish. :wink:
Pastaj ti thua nese larg qofte vdisni neser, ca keni bere deri tani. Dhe pergjigjen e pare edhe pse me gjuhe popullore dhe te paelaboruar, ta shkrova si nje kontribut te vertete timin deri tashi. Kam ndihmuar ne edukimin e ca njerezve duke i mesuar si te sillen ne menyre te bute dhe te qete dhe te jene me generous dhe understanding, edhe indirekt ne saje te nderveprimit te vazhdueshem me ta ne saje te shembullit personal. Dhe kam pas goxha efekt.
Se ca dua te le, mmm shpresoj te le dicka unike aty ku kam talentin me te madh. :blush:

1 Like

Eeeehh. U bo mbledhje e hapur i dite per pune idesh per te rrit efiçencen. U dojke me thon naj gjo kur merdh rradha hajt thash e i them bosit, pse nuk merr naj rrobot per te krujt tiganat?
Ktij i qeshi ftyra, mmbeshteti krahun ne shpatullen time : I already have that, më tha.
Aaaajj. Edhe njeri edhe mashine, as njeri e as mashine, un mund te jem i pari dhe i fundit i llojit tim dhe kjo esh trashegimnija ime. Nji tigan gize ne murin bojsiena te dishwashers hall of fame, rrethu me hardhija e fiere plastike, hu kud ask for mor :thumbsup:

Po dhe ky teme te veshtire ka hap o Fiqo. Kontributet. Duhet te vrasin mendjen gjate peshqit te gjejne ndonje kontribut. Te kishte hap teme per mekatet do kishin shku komentet varg.
Sidoqofte, modestia e tepert tregon vetezhvleresim, mendjemadhesi dhe mungese vullneti/pertese per te krijuar gjera te bukura dhe per t’i ndare ato me njerezit qe na rrethojne ne menyre qe t’ia zbukurojme jeten njeri-tjetrit.

Besoj se per nje prind,kontributi me i madh eshte femija,vec ne qofte Ajnshtajni a Edisoni.Ndersa per mua si beqo,mbase pjesemarrja diku ne nje projekt qe dha ca fryte dhe me ka perjetesuar emrin :stuck_out_tongue:

Ca projekti eshte ky?

Mund te them vetem qe eshte nje botim i rendesishem.Jo se do me beje te pavdekshem vertet,po eshte njefare kontributi.