“Shes virgjërinë, por me disa kushte.”

Në shoqërinë e hapur dhe pa komplekse ku po shkojmë, një fenomen që po vjen në rritje është edhe shitja e virgjërisë. Ka kaq shumë adoleshentë që janë të gatshëm të shesin virgjërinë e tyre, shpesh për shuma të mëdha parash.

Një 19 vjeçare që jeton në Sidnei, Australi, ka vendosur ta japë veten për 250.000 dollarë përmes një faqeje në internet, por me disa kushte. Megjithëse adoleshentja anonime ‘është e hapur’ për gjithçka, ajo ka paracaktuar disa kushte, që vijojnë si më poshtë.

“Ç’kemi, unë jam një vajzë 19 vjeçare që dëshiron të shesë virgjërinë.
Për veten, gjatësia 161cm. Pesha, 44kg. E dobët dhe me trup atletik.
Kushtet:
Duhet të shkojmë në një restorant, që të dalim për darkë dhe të kemi mundësi të takohemi.
Do ndodhë në një hotel që mund ta zgjedhësh vetë.
Nëse nuk do dua ta bëj, mund të dal nga marrëveshja.
Duhet të përdorim një prezervativ.
Duhet të bësh një parapagesë, për të cilën do bisedojmë.
Nuk do ketë lodra seksi apo dhunë.
Nuk lejohet të filmosh gjatë aktit.
Çmimi është 250.000 dollarë. Më dërgoni pyetjet dhe ofertat tuaja. Jam e hapur për gjithçka. Mosha, 19 vjeç."

un e shes pr njiztepes

Cmimi nuk o noi gjo se cfare kur konsidero qe eshte ne dollare australiane…

Kushte normale me duken mua,ska ndonje gje te jashtezakonshme qe te vendoset ne titull.

Kjo vajza per mendimin tim te qepet pas njefare kohe dhe ta rishese virgjerine.

ky eshte nje rast me shume vlere qe te binden pjestaret e bordelles se virgjeria ka vlere e nuk eshte thjeshte nje membrane 5-lekshe pa funksion, aq me teper qe rasti deshmohet nga nje pretendente per bordello.

S’me cudit qe do te dilje ne mbrojtje te vleres se virgjerise, tiku. :smiley:

kurse mu me çudit fakti, qe ty s’te çudit fakti qe edhe baxhellat i japin vlere virgjerise.

Por siç duket paska me pacipe se baxhellat, ndoshta se ngambrapa nuk ka hymen, prandaj femen kane akom veshtirsi per tu bere kryeministre ne vende te zhvilluara.

U prish dynjaja .

Cfare te te them o tiku. Se eshte dhe teme délikate. Disa i japin vlere kapitaliste, Dis a te tjere socialdemokrate. :stuck_out_tongue: Vajza do te behet e pasur dhe ashtu qofte.

çfardo te behet, edhe mbretereshe e Anglise ose prefekte e Zadrimes te behet, sidoqofte do jete nje KURVE E SHITUR ME PARE, e pare me zili nga kurvat e rrugeve te Parisit qe e shesin per 50-euro.

thon qi jo

Edhe me me zili nga ato qe e japin per free, per te shfryre deshirat seksuale. S’di c’te them per ato qe presin princin e kalter per t’ua marre.

Nji prove me teper qe gocat jane materialiste😔! Nuk marrin shembull nga çunat qe e japin pa karar dhe pa kalkulime monetare!

2 Likes

tu ngref celulari o bir ?

"Gjitmon gati"thash dhe iher, ne mjes esht problemi. te keshilloj qe me kalimin e dites mos me afrohesh shum se te rreshkit ai pa shpatulla , s njeh dallim feje krahine dhe zakoni :grin:

jo, jo. ai i mjesit s’ quhet, jo m’kot e qujn carishurrs qi dmth me u mat me hijen e mjesit

1 Like

o admin, po me uren c pate o jaran? po nejse, po ta fal ksaj rradhe :grin:

Materializmi i infekton njelloj te dyja palet. Edhe meshkujt po ta kishin konstitucionin korporal si femrat “do gjenin e do benin”. Eshte ceshtje konsumimi. Ka ndryshim goxha ne kete aspekt nje vajze e virgjer nga nje femer me eksperienca, e kto ndryshime reflektohen ne ndjesi fizike (tek meshkujt)

Ne aspektin shpirteror pastaj, do te thoja qe nje femer qe ka si aspirate chastity/extreme virtue eshte e sinqerte me veten e saj. Por edhe kete nuk ke nga e kupton sepse kjo reflektohet ne ndjesi shpirterore (tek femrat).

po menoj me shku n bank me mor kredi per shtrim tubash :grin: paraprakisht m duhet i informacjon i vogel:
si i thuhet n australisht:

" e ke t rrujt" ?