Shqiperia permbytet...perseri

http://www.balkanweb.com/site/situate-kritike-peleshi-ben-thirrjen-e-fundit-per-banoret-largohuni-vjosa-gati-te-shpertheje/

psoms, na u bo atdheu americ

Mediat ketej nuk e kane pasqyruar gjendjen ne albanie.

1 Like

Me ne fund enderra e studenteve te dhjetorit po behet realitet.

Po behet Shqiperia si gjithe Europa!

Fryhet Vjosa derdhet Buna, etj etj.
@Vlonjat, as mediat ketej nuk e kishin kete lajmin.

syzet 10 mije dollareshe, xhaketat firmato, vila ne surrel etj etj

po qysh u gjunjezua shteti me nje dite shi mor aman?

kur permbytej vendi ne kohen e sales, rama akuzonte qeverine per mos kujdesje, kurse tani qe i ra mbi shpine rri urte, si mut

kush tha, ja shife ku e ke :))

0085164D-1BFE-4663-993B-6323586EBD86

2 Likes

hahahah kjo si me qen ure prej karton xhezi.

1 Like

Kot I bini ne qafe qeverise dihet se zjarri Te djeg ,uji Te mbyt .e ka thane nje plak I vjeter ne peqin se pushka Te vret e…prite kur qeveria Te nxjerre eksakavatoret per Te pastruar kolektoret si pervit kujtonet kur benet uji sa nje boje kali.se helbete gjate beharit eshte kohe plazhi.

Se mos vetem Vjosa, shihni Shkumbinin ;
http://www.balkanweb.com/site/foto-shkumbini-sic-nuk-e-keni-pare-lumi-del-nga-shtrati-dhe-permbyt-tokat-e-serrat/

prit ta degjojme se po flet ky i zoti i punes:

3 Likes

Te drejte ka, ashtu eshte.

Mediat ketej e kane lajmin.https://www.msn.com/en-us/weather/topstories/torrential-rain-floods-paralyze-albania-1-person-dead/ar-BBFZDTZ

C’pret, ure e ndertuar ne kohe te Berishes. Nderkohe presim konfirmime nga shkaba nese ajo ure eshte ne Shqiperi.

po gjith ato eskavatora qe u blene vjet, ku shkuan, apo thjesht u konservuan, magazinuan, ehh, ç’ekip manaxhues qe kemi, te gjithe palla si palloshi,

Megjithese e di qe s’i plas njeriu per mendimin tim, por po bej nje sugjerim te vogel: E di qe vidat e trurit jane spanuar aq shume sa shikoni Sali dhe Edi ne cdo teme qe hapet, por ka tema te tjera dhe kohe tjeter per ta perdorur kete ngjarje per interesa politike. Per tani rendesi ka qe te mos kete shume humbje jete se gjerat materiale, rrangulla jane e blihen prape. Me mire perqendrohuni se si te ndihmoni, qofte me nisma per te cilat mund te keni dijeni, qofte me informacione te tjera.

1 Like

U be pervit ky muhabet.

kot nuk i thone Njeriu Fasade palloshit

i harxhovi parate e taksave per te blere palma