Shqiperia Voton 2019

He ? Si po shkojne punet? Per plazh apo per votime sot?

Stalker, per ke votove sot?

1 Like

Ne votime ne do vemi
Kush s’beson
Borxh nuk ia kemi :joy:

Neuer, nje rruge e dy pune:

Ne plazh. Po te ishin zgjedhjet nga gushti edhe mundet

Keshtu, ndoshta me kete rast ve mend shqupi qe me marifete nuk ecet para. Rregullat jane rregulla, ose kush mungoi bloi, thote poplli i mencur dhe perendimi rregullave qe respektohen.

1 Like

perqindja ne votime, gjer me tashti, ora 19,15 ishte 16%

“Shqiptaret e shokuar”, thote deshtaku, kur ne fakt e ka fjalen per veten e vet, se shqiptaret ishin ne plazh sot.

cdo gje mbi 15% eshte yll, duke ditur se cfare dhune psikologjike u eshte ushtruar njerezve nga deklaratat kercenuese, protestat e dhunshme dhe mediat halabake te superdeshtakut Basha.
Gjithe familjaret e mi mbi 60 vjec ishin te bindur qe sot do kishte lufte.
Me ka zene be gjyshja sot ne mengjes gjithe koket e familjes qe te mos dilja as per kafe.
Gjithe shoqeria ime qe eshte me PS, nuk votuan sepse thoshin qe po votove sot e deklaron hapur se me cilin je politikisht, dhe vota eshte e fshehte. Ne fakt, as une s’votova. Kam shume kliente per te mbajtur.

1 Like

O Pjer, po kshu i ben llogarite dhe ne magazine ti?

sica, une permena shifren qe pashe ketu, siper,

29.2 % ne Diber mer ueee hahahhahahahaha

Dmth nuk paskan votuar.

voton dhe para dhe pas plazhit o gjemb ngadalesira

26.7% te Vasil Shanto, njesia 5, dmth tirana e re dhe komuna e parisit

Sa shume i dua bashkekombasit e mi qe ngrihen heret ne mengjes, bejne detyren e tyre qytetare pa lare as dhembet ende, pastaj shkojne ne plazh.

Nderkohe po shkeraba:

Gjithe shoqeria ime qe eshte me PS, nuk votuan sepse thoshin qe po votove sot e deklaron hapur se me cilin je politikisht, dhe vota eshte e fshehte. Ne fakt, as une s’votova. Kam shume kliente per te mbajtur.

Sepse të parët e tu mbi 60 vjeç luftë do kishin bere. Kjo është fiference e moniste e si ju e demokratëve pro europian që sot I treguan botës së Rama është diktator

31% pjesemarrja ne Skraparin e Ilir Metes mer hahahhahahah

@varik
Po ku di gje ti o mi halesh se kush eshte demokrat e pro europian, po shko ha m*t aty e mos m’u pergjigj

Sikur BQ e Shqupit deklaruan qe ne 30 qershor nuk ka zgjedhie? Pati apo jo? Domethene po ankoheni si fitimtar se sa ja u fyti Gjigandi? Sa ja u fyti Mo ? 15% apo 35%?
Brenda e keni prandaj dani menien e na thoni sa perqind e keni mrena e apo ju shijon?:muscle::muscle::muscle: