SKANDALI/ Adriatik Llalla i “bleu” vrasësit 3 000 metra katrorë ullishte në

Cfare pozite ka patur ne 2007 Adriatik Lalla?

sa ka qene m2 ne Bathore?

lind pyetja, ç’ne nje prokuror me nje kriminel,

Prokuror ne Tirane.

Ky ishte peshku mo?

Ku jane ata qe hoqen kupuce e cizme per kete qelbesire?

Dhadha ka bere detyre patriotike. Ka zhvesh krimin nga pronat! Bravo Dhadha, ti je antimafja qe i trembet mafja!

4 Likes

Aty i ke, me kepuce e cizme luksoze, i kane pale-pale.

Ky ishte nje hajdut qe i tha gjithe te tjerve vidhni sa keni mundesi e fuqi se ketu sju denon njeri. Mbi 200 dosje fjeten gjume ne kohen e ketij pleres. Do zoti kryeporkurja e re nuk i ben me keto gabime ndryshe njerzit do humbasin cdo shprese e do largohen nga ky vend.

https://www.pamfleti.al/adriatik-llalla-si-e-shiti-per-250-mije-euro-ullishten-qe-ia-mori-vrasesit-per-1-5-milione-leke-ja-si-i-pastroi-parate-e-krimit-ish-kryeprokurori-i-miliardave

Dakord jam une, po do kisha qef te shikoja ca te tjere qe kane vjedh edhe me shume.

Per mua ky eshte pesht i mesem

Wow po te tjera ka blere thua? 250 ktu, 250 aty, s’qenka dhe aq zor ky milioni i pare. Te dytit c’ti bejme🤔

1 Like