Sygjerim per restorant ne Tirane

ju lutem nje informacion se ku mund te gjej nje restorant te mire kualitet dhe çmim ne tirane

https://www.google.com/search?rlz=1CDGOYI_enUS767US767&hl=en-US&ei=fFsOWor7HJfijwTp2I8Y&sjs=3&q=good+restaurants+in+Tirana&oq=good+restaurants+in+Tirana&gs_l=mobile-gws-serp.12..0i71k1l5.0.0.0.56256.1.1.0.0.0.0.0.0..0.0…0…1…64.mobile-gws-serp…1.0.0…174.hCGaDHWgFgs

Ndalo pa tjeter tek pazari iri i Lali erit per qofte e birra

Varet se qka don me ngrene. Restorante te ndryshme jane te mire per gjera te ndryshme, diku t’pelqen sallata, diku mishi, diku tjeter brumerat. Ne total the best me eshte dukur Melograno.