Tahiri udhetoi per ne Gjermani dy jave pasi i ati u kthye ne Shqiperi

http://www.panorama.com.al/dalin-dokumentet-tahiri-udhetoi-per-ne-gjermani-dy-jave-pasi-i-ati-u-kthye-ne-shqiperi/

Nga disa burime inteligjente te partnereve por edhe sipas disa personave dixhitale, Taqiri kishte shkuar ne gjermani per shfryrje rrote. Kete e konfirmuan dhe dy gazetare te emisioni Po jo Po jo Po jo diten e hene. Pyetja qe do te shtronte nje zoteri me kulture anglosaksone eshte : Si ka mundesi more zoteri te levize Taqiri ne Gjermani?

Se lejne rehat t’shkretin tani dhe me shku n’hale. Po pse mer kaq budall eshte ky xhanem pa u harru zerat e liga para 2/3 javesh te filloj te bej numra prape ky?? Opo keto gazetaret ‘investigues’ qe vdesin me u marr me llafe. Po Rama ju vjen hakut mire, injorance e madhe.

Kujt I plasi ?

1 Like

E lagu se lagu :laughing: