Taksia e zotit Trump

Uljan Kolgjegjaj është taksisti nga Tirana që ka bërë përshtypje me dedikimin ndaj Kandidatit republikan Donald Trump. Kolgjegjaj thotë për AP se vendosi ta vinte imazhin e Trump në taksi pas komenteve të Kryeministrit Rama për z. Trump. Ai shton se ka patur shumë vëmendje dhe puna i është shtuar në mënyrë të ndjeshme.
Foto AP/Hektor Pustina

Po nei Trump restorant osht hap apo jo? Ja u kom fal idene pa pare, me kusht qe kur te vi Fiqo t’i shtroni tapetin e kuq. :stuck_out_tongue:

1 Like

Louis Vuitton, Trump, Adidas… Zoteria jetoka me stil.

1 Like

Nuk është ndonjë nder i madh me qenë tironc. E di që ti s’e harron dot kur haje akullore vetëm ti, por kanë kaluar 26 vjet prej asaj dite.

Donaldi po t’i hap sytë me pahir. Edi dhe Hillary dihet që janë b*lëpirësit e (((Xhuxh Sorrës))) (George Soros). Sorra dogji fisin e vet, por ty të ka xhan se je skorpjons i përparuar, i civilizuar, jo katunar reaksionar si unë.

2 Likes

Ah. Aty mrri. Ta falte Zoti. Yll.
Figurë!
Ka edhe shqiptarë të zgjut, shyqyr jarebi, se na mytën kaqolat.

2 Likes

Reklama zemra e tregtise.bravo i qoft shton klientet.

1 Like

A e pyeti njeri Uljanin pse 60%?

Po sa? :grinning:

Ide e mire te luajme kungulleshkash, meqe eshte dhe sezoni i kungujve tashti.

Fiqo si qe ai muhabeti taksave, ato t’mijat i pagu Fiqo kishte thon. Bile ne ka per t’me votu, qe t’paguj dhe ato te Hajries.:smile:

Summary

This text will be hidden

Po kesaj pjeshkes qe nuk shkulet me ne Sarande si i behet qe nuk eshte as

me rrota ???!

1 Like

“me te bardha me te bardha, veshur oo”…
-veshur kshu steril,mendova se mos ishte ndonje infermjer ne spital ky, jo taksixhi…

1 Like

Po Fikreti nuk esht z.Trump oj Tirone. Z.Trump esht striktli biznez. Fikreti nji kopje libri ka shit ne jete te vet ( falemnderit kushdo qofte ), Z.Trump ka shit edhe me shume kopje se Kurbani i Madhnueshem.
Esh Koke ai mer lal.
Ne pagujme taksa se ashu na thone, merre ktu çoje atje, mylli syte dorezo çanten hiq kpucet hiq rrypin mos kalo shpejcine boj vaksinen

2 Likes

Kur nje pall tregon me gisht nje tjeter. E hoqi ate tatuazhin e Berishes ky, apo e perdorin si afrodiziak?

Ate do me von. Masnej ça tatuje te vejë, Sakrakoronajunitën ja ka zon ky tjetri :smile: http://www.syri.net/2016/07/07/foto-zbulohet-tatuazhi-i-ri-i-saimir-tahirit-ja-cfare-do-te-thote-dhe-me-ke-lidhet/

1 Like

Mire mer Fikret, e dime qe s’je z. Trump, se s’do kishe ardh ke peshu i ri. Puna osht qe nji govate osht e mushet nga koket te mdhoja e te vogla, perndryshe per ca do ta boj murin z. Trump, me rujt squirellat e?. Dhe kur kokat e mdhoja qellojn te “zgjuta,” taksirat i kokave te vogla.

Per i gjo bravo i qofte z. Trump qe kapi momentin kunder establishmentit (whatever that means, bile s’ka mo establishment se Ay), po i lumte rrocka e shiti sapunin per djath. Demokratet bon harakiri me Hajrien.

Nejse ktu do jena e ke per ta bo hasha z. Trump, leqe ktu ke peshku osht kollaj, kalo ke i varietet tjeter fiku.

Verdalle eshte dhe nje qe zoteron linjen “kardashian taxi”. Per t’plotesuar pikturen mendoj qe nje taksixhi duhet t’hape “foxnews taxi”.

Ky ishte ai tipi qe e shendrroi tatuazhin e Berishes ne Dragua :joy:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRA3cOQs7VGt1GImM055kvdix7lX7agWV_TDzWVuW5gDbSrOfRr

2 Likes