The Albanian Guy on CNN

U ula të shoh CNN-in, për pak vetëm dhe mu n’at’ çast e çuan linjën në Manchester, NH ku po dilte nga qendra e votimit… z. Petrit Çela, sigurisht, vota shqiptare mund të mos jetë e madhe, por është e rëndësishme. Petriti e kishte hedhur për Hillaryn, madje tha edhe “no brainer” në transmetim direkt, për kombin dhe botën.

4 Likes

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

nji deshtak qe ka marre lejen nga bossi i restorantit per te votuar e me pas per t’ju rikthyer ritualit te larjes se pjatave

6 Likes

Ishalla s’del Fiqo thuj.

1 Like

he me te lumte o Petrit ! -nashi gjej edhe nja 199 Petrita te tjere ,se ju do ta beni Ameriken, keni diten sot…:joy:

1 Like

Vallai ky s’duket se mbijeton as edhe nji gjysem dite si pjatalares.

C’ dreq do Sajmir Tahiri ne CNN ? " Petrit Cela " my ass … jo po Joe Smith.

1 Like

po ti CNNin shef o Blend :grinning:

Jepe n’origjinal mer, rusisht dmth.

Burn baby, burn. Qusay Trump just broke the law by tweeting this. It is illegal in the state of New York to take photos of the voting ballots.

1 Like

Nuk e kuptoj ca ka me shume Petriti qe flet nga CNN dhe ne qe flasim nga PPU? :slight_smile:

Kinezce e paska te bukur mbiemrin Trumpi. Mas tre trapave te vegjel, i nevrikos me plas. :stuck_out_tongue:

brravo titi

shume e thjesht. sipas teorise dy felore te nje mikut tim te madh.
njera fele thot/degjon e tjetra shkruan/lexon

Thashe se do thoje qe CNN eshte me popullor se PPU - ja :stuck_out_tongue:

po. eshte. ppu-ja eshte per eliten, pecogroset etj

Po ju pjatat e kujt lani.

Pjatat e nje bossi arab. Me ç’tjeter mund t’u shuaj kureshtjen?

1 Like

kot nuk tha Bill Belichick se Trump eshte winner mgjthe vrerin e medias kunder tij. E nuhat fitusi fitusin. Na fal Fiqo!

1 Like