Vangjeli: Këmbana funebre e Kavajës nuk bie për viktimat e tragjedisë

Me ngjanson shume si nje histori e piset droge qe duan me zor te kaloje ne histori seksi e perfunduar keq. Me skandalozja eshte qe nje shperndares droge vishte uniformen e policise…

Problemet sociale jane bere mullar.burri emigrant ne burg me gjermani.jarani me kallash ketej .miqte drogaxhinj andej femija 2 vjec ne mes te plumbave Dhe droges.keto raste terheqin vemendjen vetem kur behet ndonje hata,po zoti e di sa Mund te jene ne kete situate .

bukur pershkruar , ,nganjehere me duket qe Shqiperia ndodhet ne Rusi , te njejtat paralele te jetes sociale …por nje nuk e kuptoj , pse lindin keto femra femije ? Pse krijesa e pafajshme duhet te rritet e formohet ne ate ambient?

Arsyet jane te ndryshme por ku eshte komuniteti.ketej ku jam une kam 10 vjet ne nje vend e Mezi I njoh komshinjte vetem si fytyra e prape kur shohin dicka shqetesuese sidomos me femijet raportojne ne hotline enkas per keto gjera .ne kavaje te gjithe e njohin njeri tjetrin .eshte e pamundur qe njerez te tjere te mos kene qene me dijeni se droga perdorej ne presence te femijeve e prape se ka vene kush ujin ne zjarr .