Venecia jep OK per vetting-un

Po tash mer kapila,cer kini me thone,apo i kapi Edvini ne ata t’Venecias?!

1 Like

E kon dhone provimin e inglishtes ke filoqyli ato? :stuck_out_tongue:.

1 Like

Pjeter, kto t’Venecjes, kishin fut dhe i shishe t’vogel livando, masi t’ia ashtu Xhin Xhonin.:stuck_out_tongue:

Pritej ky qendrim i Venecias. Nderkohe te presim se cfare sebebi tjeter do te sajoj PD-ja e Sali Berishes. Ndonje hamendesim nga peshqit ? Une them qe Sali-ja do ti etiketoje antaret e komisionit te Venecias si kriptokomunista dhe do ti beje thirrje gjyatesve kushtetues qe te mos i perfillin pergjigjet e Venecias, perndryshe edhe ata jane kriptokomunista.

Xhinxhonsat po ja hudhen dhe ksaj radhe,do hudhin valle mbi kufomen e shtetit.

Venediku me hile na e ka pasur gjithmone. Na la ne balte ne kohen e turkut dhe historia po perseritet. Them se PD duhet ti ktheje syte nga lindja. Ka plot vende ne ate nahije qe jane kampione te se drejtes, arabia saudite psh.

pse jo Kina?

Tani presim zgjedhjet e lira.

PD reagon për opinionin e ‘Venecias’ dhe nxit Kushtetuesen për shqyrtim sa më të shpejtë të Vettingut

Partia Demokratike përshëndet miratimin e shpejtë të Opinionit të Komisionit të Venecias për 4 pyetjet që i ka drejtuar Gjykata Kushtetutese për vettingun. Opinioni i Komisionit të Venecias përbën kontribut për shqyrtimin e shpejtë dhe objektiv të cështjes nga Gjykata Kushtetuese.

Ja mbrriti dhe Taulant Balla ksaj dite.

http://www.360grade.al/politike/item/37473-prapaskena-komisioni-hetimor-per-cez-policia-i-shkoi-berishes-ne-banese-por-se-gjeti

bravo i qofte. ne ka dicka per te cilen i duhet dhene merita pa ngurrim, eshte aftesia e tij per te kryer deri ne fund pune si kjo