Versioni kosovar per PRESIDENTIN DONALD TRUMP

https://www.youtube.com/watch?v=ZZoznf-UEjU

50 mije dollare ne muaj paguente Hashim Thaci i Kosoves per fushaten e Hillary…kushedi sa paguante RAMAZANI ISLAMIK i Shqiperise ( pa kupon tatimor )…per fushaten e Hillary dhe per te zbardhur dhembet me Hysein Obama ne foto…po per 3000 muxhahedinet kushedi sa ka qene oferta…per keto zagaret e mafjes globalizimit …??? …

Duhet te perditesohesh, tani eshte kthyer pllaka.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2016/11/21/si-po-afrohet-rama-me-trump-do-takohen-së-shpejti#.WDOL3Io8LCQ

Kurvlliqe konspiracioni nga Tirana per fushate elektorale vitin tjeter…Joseph J. Dioguardi eshte aty…

Meqë do zvarritet si vemje shtatlartë që është, i duhet thënë të mësojë përmendësh këtë skript:

me qesh me lot

1 Like

Kur Presidenti Rugova negocionte ne Washington per Kosoven …Gjergj Kastrioti ishte simboli memedheut …nuk kishte shtepi kosovari pa bustin e tij… mbas luftes e dogjen flamurin e Rugoves me simbolet e stemes se Kastrioteve dhe shqiponjen dykrenare neper rruget e Prishtines… sot e kane zevendesuar me Lavderim Muhaxherin dhe slloganin e pushtave… "“Kosova eshte Turqi “””

Ibrahim rugova eshte lideri i vertet i shqiptarve ne te dyja anet e kufirit. respekte