Vite burg për fjalët në rrugë

Gazetari Armand Bajrami, i cili mbulon çështjet e Gjykatës këtu në Tiranë, shkruan për “Panorama” mbi rastin e dy djemve nga kryeqyteti të cilët janë dënuar me nga 1 vit e gjysmë pasi i kanë folur në mënyrë të padëshirueshme një vajze. Djemtë janë 23 dhe 25 vjeçarë dhe janë konsideruar nga gjykata fajtorë për ngacmim seksual.

2 Likes

Hapeni gojen tani :slight_smile:

po ne Vlore, vlen ky ligji mo ? denohesh per ngacmim seksual nese flet keshtu ne rruge ?!

2 Likes

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Dmth z. Trump i boka minimumi nja 10 vjet burg.

2 Likes

Po per faktin qe keto denoncueset dhunohen nga i dashuri ca do behet? Dhunimi dhe ofendimi i te dadhurave edhte trend ne tirane. Mburren nacut.

Dhe imagjino nje femer e cila dhunohet sistematikisht nga i dashuri, ben si e ofenduar kur nje mashkull e komplimenton per paraqitjen.

rrofsh.
jo vetem eshte e ceket nga pruresi te sjelle informacion te gabuar ne forum, por e denueshme mbi te gjitha, sepse propagon dezinformin.
Kujdes media…
jepni doreheqje nga ai profesion nese e gjeni te pamundur ta beni sic e ka per t’u bere.
Nese fusha eshte teper e ndotur per te ruajtur pastertine tuaj, doreheqja eshte nje menyre per te ruajtur integritetin.

Kur do e kuptoni qe dy te keqija nuk bejne nje te mire? Gykata ka vendosur qe ata jane fajtor dhe asaj pjeshkes i jane dhunuar te drejtat dhe ndjenjat por avokatet e peshkut kane opinion juridik ndryshe.

Vallai te me thosh naj femer ne rruge e ke te madh do me behej qejfi,.

Po ty Genc te therrasin cfare pret me shume???

titulli eshte i gjetur, tamam per rubriken e duhur te peshkut ku dhe eshte publikuar… po ça ti besh 2,4 kara.teve qe se kuptojne…

pastaj postuesi i temes, shume korrekt, ka sjelle linkun e plote marre nga gazata Panorama , ku lexuesi mund ti plasi syte e te lexoj, ndodhine, lajmin e plote … dhe pastaj te nxjerre konkluzione sipas qejfit.

2 Likes

sh. gjaknxehta barazwhateverit e blogut, kepusin ofeza sa majtas djathtas pa marre fryme.
Ninja fare i kemi.

Ore Belul, meqe na cove te linku, si te duall ty, sa te keqe e kishe mendjen. :stuck_out_tongue:

po ca te them une, ne Vlore ky muhabet eshte mbyllur me kohe ne menyre miqesore, mu aty ne rruge… pa gjykates , juriste (jo po vetingu.:smiley: ), e terci verci …
nese plumbi del me plumb, batuta del me batute ! -o motra, sa e mire je moj te hengsha gopin, tha ai te sheshi i flamurit njeres… -ça pate vlla, ju kthye ajo, te ka humbur tolloni i mishit ?!.:stuck_out_tongue:
ja, ky quhet emancipim !.:joy:

Po jo o derman, leri ate, si ka thone njoni, deshira e mashkullit eshte per fembren, dhe e kesaj te fundit per deshiren e mashkullit. Tjeter vend ta kisha llafne, shko prap te linku, shif ca djathtas…poshte Rames e siper Verit.:stuck_out_tongue:

Genc ma therrasin edhe ate poshte, do ta provosh!?

Ti je Genc I teri dhe I beri. Trumpist

Kane ardh kohe te lavdishme. Ne vaktin tone shume shume mund te haje nai gjys tulle nga vllai i filones. Kohe metroseksuale.

Mire qe s’ia kerkoi gjykatsi, leqe te presim njehere. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Dakort, por sikur edhe te ta prekte me doren e saj, a nuk eshte ngacmim seksual i denueshem? Me ka bere nje here vaki ne autobuz, kur nje femen ma ferkoji gjate gjithe kohes , por nuk e denoncova, mrgjithse ma boni borxh.