Vlorë, shpërthen automjeti në lëvizje, plagoset drejtuesi

30vjet krim po konkuron me 105vjet pavaresi, nuk pastrohet kaq lehte mentaliteti i cubit. Do marr kohe dhe jete.

He mo rilindas, edhe tritolit doi ktheheni e pushtetin nuk e lini?

Turp. Skandal.
E kthyn vendin ne koje te parzmores dhe perkrenares :frowning:

Në qytetin e deputetit Edvin Kristaq Rama, ku hidhen në erë makinat nga mafia!

Po ne vitin 2011 ne muajin shtator kur makina sebashku me gjyqtarin Konomi u hodh ne ere me eksploziv ne mes te Vlores, kush qeveriste o Kapo? Sigurisht babai yt, kryekrimineli i Ballkanit i te gjitha koherave.

1 Like

Desh e paska ngrene qafen e pates, kshu eshte kur s’te rri b… ne nje vend.

Prit kur te plasi ndonje dite bombe berthamore , sa vend i mallkum u beme keto 4 vjet e fundit , ca i boni Rilindja atij veni .

:rofl: :rofl: :rofl:

http://www.syri.net/kronike/112431/video-policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-kohe-rekord-ska-faj-eskorta-e-edi-rames/

Si nuk doli i here i fajshem mor amon :joy:
Brravo cuna , ehh Saja shkrete …qe dhe me i miri muti pale :joy:

Zeqo nga burime te besueshme dhe te fshehta mesohet se aksidentì ndaj KMEKR ka qene i qellimshem. Djalka ne makinen e dyshuar kishte hedh para makines se KMEKR ca lekura banane por shoferi syshqiponje vetullngjit i shmangu me mjeshtri xhongleri. Turp per Korçen qe lejon te tilla gjera! Turp dhe ty qe nuk ke reaguar me force dhe indinjim!

Po mundoheni tja kalon plakut? Vazhdoni keshtu, se po e virgjeroni bacen

A e dine vlonjatet se WWII ka 70 e ca vjet qe ka mbaruar?

EA0077FE-09F3-4352-88AE-251740D5618A

Babai punon, ndersa djali bredh me makine te shtrenjt dhe i hypin pordhet. Ky sindrom ka pershire shume familje shqiptare, Ky sindrom rregullohet me pune, t’ju gjejne pune te rinjve dhe me pak diktat.
Shyqyr qe na shpetoi Pallishi, se per pak e hongri qafen e pates;