Washington Times: Rama po zhduk kundërshtarët politikë përmes Vettingut

rama-basha
vetting-drejtesi

#1

Reagimi i KM-së mbi këtë artikull:


#2

Grushti i hekurt i revolucionit do te bjere fuqishem mbi kokat e imperialisteve amerikane dhe social-imperialisteve sovjetike!


#3

Vazhdim i ketij artikullit me poshte. lol Nuk kisha pare ndonjehere lajm anglisht me ekstremizem berishian. ja ku pame. lol DHe me gabime anglishteje ordinere. Tamam shkrim albanezi envero-berishian. Ka dashur te shkruaje “flaunt” dhe ka shkruar “flout”

Si gjithnje, me shume se armiqte, shqipeirne e kane sulmuar historikisht te djathtet e vet ata qe mbrojne trump e xhon bolton me vrull enveristi


#4

dhe rastesisht, boltoni artikujt kunder kosoves i paska shkruar fillimisht ne washington times


#5

po rama vetëm po të jetë budalla që të zhdukë çetën e saliut! prania e salinjve në politikën shqiptare ja bën fare te lehtë mbajtjen e pushtetit ramës! sado keq të qeverisë rama, gjithmonë ballafaqimi me çetën e nxjerr faqebardhë. e kunderta është e vërtetë! zhdukja nga skena e çetës serbe do të sillte edhe rënien e ramës,i ili mbahet vetëm nga frika e popullit se mos vjen prap në pushtet i mallkuari


#6

E ke thene tamam
Duket se jane e njejta rrace vetem se kjo llloj barishte e keqe per boten eshte nje specie me shfaqje te rralle, kurse tek ne rritet e hazdisur ne oborrin e politikes.


#7

Jane ca faqe si kjo Washington Times, apo The Federalist, ose Judicial Watch qe kane te njejtin stil te shkruari dhe une besoj qe financohen nga te njejtet njerez ose I njejti rrjet. Per kete Washington Times, pashe kete para 2 ditesh:


#8

rraca e keqe e ketyre dallohet prej fshehtesise se qellimeve, rrjetes se ngaterruar te lidhjeve e raporteve, guackat e shumefishta ligjore te mbulimit, veshin petkun demokrat e perdorin zhargonin e saj. Por ndoshta sepse jane ne fazen fillestare sepse sapo do ndihen te konsoliduar do luajne pa maska lojen e drejtperdrejte makabre te mbytjes se zerave demokratik qe ne belbezim.


#9

athere kjo pune rregullohet keshtu, fillon vetingu me palloshin, arrestohet ai, dhe iu mbyllet goja ketyre,
kendej keshtu do vepronin te pakten,


#10

Vetting dhe per gjykatesit e Strasburgut… !!


#11

Gjykatesit e strasburgut gjykojne ne baze te materialeve qe iu vijne nga shqiperia ceshtjet plot me kabime proceduriale te gjykatesve te plepave.
Nuku degjojme probleme pronash andej nga kosova si duket serbet e qeverisen me mire kosoven se sa debilet shqiptare qe mendojne se i dine te gjitha shqiperine.


#12

http://www.gazetadita.al/foto-muli-ne-bregdetin-grek-edhe-ne-plazh-i-pelqen-te-thyeje-rregulla/

Deputeti i PD shihet në këto foto në një nga plazhet e fshatit Sivota, pranë Pargës.

Edhe ata që nuk e njohin me siguri e kanë marrë me mend që kanë të bëjnë me një tip “rebel” që i pëlqen të thyejë rregullat.

Kjo sepse Flamuri është i vetmi nga plazhistët që tenton medoemos të kacavirret në shkëmbinjtë rrethues të plazhit.

Po ashtu deputeti kuksian shihet në fotot e botuara nga DITA teksa kalon shiritin e lejimit të notit nga pushuesit duke dalë në zonën ku mund të lëvizin vetëm mjetet motorike.