#zeqo fotot nga sheshi

2 Likes

rrofsh zeqo
ps: pr nja dy nrydha qafn por varja. qendrim te kendshem ne atdhe

Nuk i paska nxjer admini me perpara keto foto, i paska mbaj mceft. Te gjithe do e bojshin :))

O zeqo kishin be kokrra keta fiqte apo hiç?

Se mos i ka vjedh ai per ti shit te tregu?

Si hale :frowning:

As banjo nuk i thu dot .

Shume buckur, shqiperia po ndryshon…

Jam i sigurt qi po te kishte qen shpija e vet, nuk do e kishin shtru kshu :frowning:

Zeqo,paske ba foto dashamirse,qe do te thote qe edhe ti paske ngel i impresionum nga puna e madhe e Rilindjes Urbane.
E kapem edhe i vote m’duket. :grinning:

…te keqen e banjos se nuk te vdes njeri nga era ,po shif mor cfare bonje naten me pluhurin e rrugeve dhe shesheve,ja cojne banoreve neper dritare;
https://www.facebook.com/altingoxhaj/videos/1514342115304552/

obobo si ato banjot e kohes monizmit

kishte fiq limona portokalle ullinj, besoj vitin tjeter do dalin ne prodhim.

sa i shemtut .

Zeqos photo nga Driloni.

4 Likes