Zgjedhjet parlamentare 2021

i krishtere

ti ke qef ta krush sumen, por sa ta krujne fillo e s’ke qef

ha-ha-ha-ha qenke merzit pak r.v., he mos u merzit se te ngushellon shoku jot Zeqo ha-ha-ha qe ka humb zgjedhjet hi-hi-hi

“Pas fitores”

1 Like

Pse ti nuk je i merzitur se u humben zgjedhjet?

pranej them o i keni syte ke ai veni i bllokuar nga Marloni, ose çfar lexoni ju avullon neper tru si gote uji e hedhur ne shkretetire:

Ore leri fansat edhe simpatite, si “ne mes” qe je pergjigju pyetjes. Nuk je i merzitur me rezultatin e zgjedhjeve? Nuk e dua pergjigjen emocionale por duke u bazuar ne logjike. Si nje qytetar pa ndjenja i cili ka vetem 2 faktor, kohen edhe zgjedhjen…

jam merzit duke i dhon pergjigje lloj lloj loqesh te takuar online ne virtualitet dhe ne jeten reale. S’ka pergjigje, e s’ka per te pas ndonjehere ne kete gjendje qe eshte peshku. Ti nuk e sheh qe ka kohe qe nuk komentoj me, as budallalleqe te qellimeshme si me pare? Vari hejbet eshte pergjigja!

mos u merzisni a derzinj, se nuk jeni militante partie,

Une merzitem per demokracine sepse vjen duke u tkurr gjithnje e me shume pa per parti politike merziten vetem levat edhe nostalgjiket

Per mendimin tim mrena e kane “indiferentet” qe pretendojne se jetojne jashte sistemit por ne fakt jane brenda sistemit edhe bolen e hajne shume me shume se ato qe perpiqen te shprehin opinione rreth sistemit.

O kapo🤠,kur do e formojë qeverinë luli!
Aman ,se na vdiqën këta komunistat!
Duam të vijë ndryshimi!. Duam dulen dhe mediun ! Nxito,se ka ngelë stresi në angli të shtëpitë e barit🤣

E ke fjalen per ato qe i vuren thiken Kosoves?

r.v. kruje sumen edhe me nacionalistet, kruje mbasi e krujte me mu qe jam internacionalist

Po ca nacionalist leshi eshte delta. Delta eshte dumbabist, thjesht e ka marr malli per baben e kombit.

s’ka rendesi sidoqofte, ka rendesi qe suma te kruhet, e do i vije rradha edhe sumes se mamase se Zequas te kruhet. He per he jeni shoke, keni krijuar bande te djathte per te kruar sumen e atyre qe kane fituar zgjedhjet per here te trete.

Ku e bazon qe une edhe zequa jemi 1. ku e bazon qe un edhe zequa anojme te 2 nga e djathta? Une nuk flas dot per Zeqon por mendoj qe ben shume gabim qe e ofendon. Mandatin e 3te e humbe ti edhe ato te tjere si ty qe rrine me ndonje teke edhe shtypin vazhdimisht “F5” e tastjeres. Po kur ta mbyllin edhe Peshkun si blog armiqsor c’do besh? Do pish kafe me Tos Lubonjen ne “SMN”