Zgjedhjet parlamentare 2021

i krishtere

ti ke qef ta krush sumen, por sa ta krujne fillo e s’ke qef

ha-ha-ha-ha qenke merzit pak r.v., he mos u merzit se te ngushellon shoku jot Zeqo ha-ha-ha qe ka humb zgjedhjet hi-hi-hi

“Pas fitores”

image

1 Like

Pse ti nuk je i merzitur se u humben zgjedhjet?

pranej them o i keni syte ke ai veni i bllokuar nga Marloni, ose çfar lexoni ju avullon neper tru si gote uji e hedhur ne shkretetire:

Ore leri fansat edhe simpatite, si “ne mes” qe je pergjigju pyetjes. Nuk je i merzitur me rezultatin e zgjedhjeve? Nuk e dua pergjigjen emocionale por duke u bazuar ne logjike. Si nje qytetar pa ndjenja i cili ka vetem 2 faktor, kohen edhe zgjedhjen…

jam merzit duke i dhon pergjigje lloj lloj loqesh te takuar online ne virtualitet dhe ne jeten reale. S’ka pergjigje, e s’ka per te pas ndonjehere ne kete gjendje qe eshte peshku. Ti nuk e sheh qe ka kohe qe nuk komentoj me, as budallalleqe te qellimeshme si me pare? Vari hejbet eshte pergjigja!

mos u merzisni a derzinj, se nuk jeni militante partie,

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Une merzitem per demokracine sepse vjen duke u tkurr gjithnje e me shume pa per parti politike merziten vetem levat edhe nostalgjiket

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Per mendimin tim mrena e kane “indiferentet” qe pretendojne se jetojne jashte sistemit por ne fakt jane brenda sistemit edhe bolen e hajne shume me shume se ato qe perpiqen te shprehin opinione rreth sistemit.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1015949345.0.x

O kapo🤠,kur do e formojë qeverinë luli!
Aman ,se na vdiqën këta komunistat!
Duam të vijë ndryshimi!. Duam dulen dhe mediun ! Nxito,se ka ngelë stresi në angli të shtëpitë e barit🤣

E ke fjalen per ato qe i vuren thiken Kosoves?