16 marsi do jete protesta finale!

Po ju, a do jeni ne proteste?

http://www.kohajone.com/2019/03/05/basha-16-marsi-do-jete-protesta-finale-ajo-dite-do-jete-si-20-shkurti-1991/

Eshte protesta finale
Vendimtare mbi dhe
Demokratike do jete
Qeveria e re :blush::v:

2 Likes

internacionalee do jete bota e ree, eshte beteja finalee

1 Like

1 Like

Mos Grande Kapo, pas perjashtimit do t’i internoni?

Per cilin 16 mars behet fjale? Se po te jete per javen tjeter, zor e shoh.

do sqarohen edhe opinionet e ndryshme familjare

Tu i sqaru jeni. Edhe Lulthimja si shoku Enver, Grande Kapo, po ua tregon vendin armiqve te jashtem.

PDhi per te gjtha protestat, “Eshte lufta finale” ka thene. Sa edhe Andken e Bushatllinjve e merziten. E kane mprehur kot nja tre here. Si tha te “Shoqja nga fshati”: “Po nuk prite te shohesh finalene ti.” Finalete e PDhit nuk kane finalé kurre.

Jane si puna e atij filmit “Final destination”. U be i pari, pastaj edhe nje tjeter, edhe nje tjeter, tani me ngjan se jane te “Final destination VI” e te gjitha thone Final.

1 Like

Kane shku per lesh.

Pse kam pershtypjen se ket metaforen me formacion ekipi futbolli qe e perdori gjithanej edhe neper televizioet italiane, Edvin Kristaqi ma ka kopju muve?

andrà tutto bene

1 Like

:rofl: ahahaha

manjola, po ku ke qene moj/more vajze, ike nga rivdekja, m’fal rilindja :grin: