Dalin përgjimet e lir Metes

E kemi diskutuer nji her ket topik:

Artur Zheji ky? Po Sonila Meco ime?

Gjermania eshte si shpirt. Kusuri i Grande Kapos te prese Gjermanine e vertete.

1 Like

Qaj o lume e perrua
Per ato pergjimet e tua
Qajne dhe veglat bashke me mua .
Gazetari I bild ka bere zbulimin e madh qe e dine edhe kalamajte e kopeshtit se sistemi pulitik ne shqiperi eshte I korruptuar :joy:

1 Like

Shko shpëtojë macen

E Hongri ene Shoku i Ri i Kaposhit:


Lubonja fton Liken e formoje Lesheline e vertete marksiste e te udheheqe Dhemokratet e Luthimit

Kur thote Fiqua: Amerika eshte si shpirt. Kane c’kane huqet e tyre, por po u futen ne valle, te mbarojne pune. Edhe Uzbekistani e denoi liderin me burg dhe i futen gjobe 10 miliarde dollare goces, vetem ne Shqiperi nuk denohen kermat. Denuan Shefqet Pecin dhe Nexhmijen per kafete, dhe Fatos Nanon per biskotat e skaduara dhe aq. Duhej futur FBI-ja qe te levize ndonje gje. Per hajer ishalla, le te fusin nja 2-3 si fillim e te terheqin kemben zvarre se te tjeret vijne vete.

4 Likes

nga numri i komenteve ketu, del konkluzioni se njerzit jane me te ndjeshem ndaj zullumeve te Palloshit, se sa ndaj zullumeve te Metes, gje qe do te thote se shumica do qe te denohet apo te iki nje ore e me pare Palloshi.

Pjer, kemi kohe pa u nigju:

maj-qershor, 3 jave isha ne shqipri, keto dite ketu ne anvers, kam pas shum pune dhe probleme me kompjutrin,

E ke gabim, në të gjithë duam që ata bashkë me Berishën të jenë shokë burgu

mire shqiptaret qe e futen vendin ne krize politike, pozita e opozita, por s’po na lene rehat as te huajt, edhe ata i japin nje shtymje drejt humneres.
nuk e kuptojne nderhyrsit perendimor, se shkaktar te krizes jane PS e PD, hiq nga skena keto dy krokodile, dhe vendi bie ne qetesi.
aty, siç po e kerkojne edhe njerzit, duhet nje qeveri provizore teknike me emigrante e te huaj.

po po, Pjer, duhet nje qeveri me kamarjere, pjatalares dhe specialiste ne ndrrimin e pampers pleqve.

1 Like
1 Like

Me mire qeveri me pjatelares sesa me bythe lëpirës

Sipas informacioneve nga burime te mireinformuara brenda grupit te pastruesve te Presidences, neser ne oren 8 Presidenti do vrase veten si Allende.

Nga kanale te besuara informimi ( shoqata e orintologve) shkelq.e tij z. Prezident ka kerkuar qe duart t’ia vendosin mbi kraharor si shqiponje.

8 te mengjesit apo te darkes? Me oren e Shqiperise apo Amerikes? Dhe nese te Amerikes, cfare time zone? Do transmetohet live ne TV? Do kete ambasadore te huaj prezente?