Diskutime te lira - Shkurt 2021

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

1 Like

thuje pjero, thuje

ahahaha :rofl: :rofl: :rofl:, i modh je, pa diskutim!
(pa diskutime te lira) :joy:

Ja Grande Kapo

image

Ja Grande Kapo, gjeje nga eshte shkeputur kjo foto e KomandantitR1326359c65600fa0eb84586600c5878f

Ja Grande Kapo

Ja Grande Kapo

https://www.lajme.al/programi-i-lulit-dhe-kursi-i-kembimit-rama-publikon-videon-dhe-kap-mat-bashen-duke-kopjuar-berishen/

o 50 cent paske filluar fushaten? Se Kapo eshte i deklaruar

Eee Inkuizitoro kot su bere doktor

daktorre bohen konviktoret si pun e Stalkerit!

cfare do te thuaah ti qe edhe Stalker ka 500 Meleon Lek cash ne shtepi?

Stalker ka ne shtepi milione leke te vjetra te fituara nga shitjet e biletave te kinema Partizani dhe 17 Nendori, plus leket e biletave te Festivalit te Kenges se Lehte ne Radio Televizion te kohes se Vaçe Zeles.

Ne 50 centet jemi gjithmone ne fushate, se te barastundurit revolucionare pa parti qe kane bere edhe nje shkrim nuk flene kurre, jane zbatues te revolucionit “permanent” sic i thoni ju post-modernet, dhe te perhershem sic i thone pre-modernet si Delta.

Ja Grande Kapo, lexoje kete para se t’i vere kyçin i barastunduri

reformat shtet-formuese te edvin kristaqit, sapo kane filluar te japin frutet e para,

bravo edvin kristaqi!

1 Like

o 50 cent duhet ta rrisesh pak piazzen, beje te pakten 1 $ ne kohe fushatash sepse ka dal leku sheshit keto kohe. Ca ka me shume ai doktorri se ty qe qe ju gjeten 500 M Lek kesh ? Ne fund te fundit e keni kauzen e perbashket edhe Partia na meson qe duhet te jemi te gjithe njesoj edhe me bujkun edhe me puntorin. Mos u mundo kot te besh llogaritjet e orareve sepse Koreja e Veriut e ka ndryshe oren me Korene e Jugut edhe gabohesh ne perllogaritje.

Me thene te drejten, ju te barastundurve post-moderne africane nje pre-modern si une nuk ju kupton mire, nuk e thitha kete punen e llogaritjes se orareve, Jugut e Veriut (une kujtoja se ju te barastundurit africane qe keni bere edhe nje shkrim ne post-modernishte i thoni North dhe South). Kujdes me kete partia na meson, se do te te veme kyçin edhe ty, se paske parti. Une kujtoja se ishte pa parti dhe i papolitizuar si Stresi, Qimi dhe Zeni. Per punen e rritjes se çmimit, kemi pak cipë edhe ne 50 centët, kur shohim revolucionarë idealistë të barastundur si ti që u bënë copë falas për ta bërë atë vend si Africa, na vjen keq të kërkojmë rritje rroge.