Diskutime te lira - Shkurt 2021

Ja Grande Kapo

Ja Grande Kapo, lexoje para se te na beje i barastunduri si Madagascar

Kot nuk quhet peshku ky blog. Se eshte plot me peshq

mot i keq ne shqipri, debore gjithandej,

e tha e tha. dy herë e tha

Ahahahag :rofl:

Ja Grande Kapo

Ja Grande Kapo

Mero e mban gazeten hap vetem se e lexon 50 cent

çfar te them MT, i jam lutur admineve te ma sjellin ketu Intervisten e madhe te dhjetorit te 2014, qe kam bo me disa antare ketu, dhe nuk e sjellin se gjoja eshte e arshivuar,
une ne fakt, e kam futur me link 2-3 here tek kjo tema e diskutimeve te lira, ne vitet 2016-17, por nuk i kam gjetur,

Ça ka ndodh mër jau!!!
Ka ngel nipi i hysës në rrugë???
Të japë menjëherë dorëheqjen rama!
Ku është parë dhe dëgjuar të lihet bushati i bllokuar,
Shpejt lulin kryeministër që të hapen rrugët

Shqiptarja.com

Miremengjes militante te PD-se! Mundohuni te lexoni para se te shani e kercenoni, ndoshta kuptoni. Respekti ndaj mendimit ndryshe duhet te ishte ABC-ja e njerezve qe duan lirine dhe demokracine! Qytetaria duket edhe nga niveli i komenteve.

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:Vdiqa… Qenka merzit icik CARlo

Pse nuk e thote emrin e doktoreshes ky ??

Ti veme kyçin Meros dhe Carlos dhe te leme Qimin qe te behemi si Africa, si thua i barastundur?

Ja Grande Kapo, lexo ate 1 komentin e pare para se t’i vere kyçin i barastunduri Meros qe te na beje si Rwanda

Ky me kete shkrimin e para tregoi qe eshte nje lepurush qe na iu dhimbska kaq shume jeta. Pa pike turpi thote qe maste çdo 10 minuta temperaturen. Megjithese dalim te ajo puna e panikut, qe vret me shume se semundja. E dyta, kur ishte i prekur, si dilte takonte njerez. Dhe cfare interesi do kishte doktoresha qe ky te shkone ne Turqi. Duket thjesht nje reklame per Spitalin Amerikan. E vetmja gje nga kjo histori, nese eshte e vertete, eshte kjo puna e asaj deshmise negative, kjo mund te quhet kriminale.

1 Like

Pikerisht ne prizmin e komentit tend ishte pyetja ime (retorike).

Dhe i thote vetes gazetar ky :joy: