Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#1

Te gjitha kenget e Fest 57 :

i ftuar : Ermal Meta


#2

ky festival sikur postonte kenget paraprakisht ne net per publikun por sikur s’jane ne kete faqe


#3

jane jane :

click ne secilin kengtar/e; pastaj “video”


#4

ngjyre e xhaketes se Ermal Metes :heart: thuhet eshte ne mode sivjet, brown is coming back strong, ‘brown is the new black’


#5

po atë jevgën nga levani, atë meksikano-greken:stuck_out_tongue: që nuk e mban mend shqipen, nuk e ftuan? ishte edhe model i shumkulturalizmit,


#6


#7

Nga nje degjim i shpejt dhe i percipte:

Nje kenge ndryshe :


#8

Ka dal emri i fitusit hala? Si zakon asht te meret vesh perpara.


#9

komente mjaft te mira ka marre ne jutube


#10

kete vit me pelqeu prape kenga e Dilan Rekes
e ndonje tjeter aty ketu


#11

Nuk eshte brown lol, eshte tip burgundy. Dhe po kjo ngjyre eshte trendy sot,


#12

true :crazy_face:


#13

#14

Kjo vajza eshte violoniste në zanat (në orkestren e rtsh) dhe e ka shkruar vete kengen:


#15

Po ashtu, kenge sh e mirë e Eltonit:


#16

Sa e mirë si audio, aq e dobet si performance live :frowning:


#17

Pas 17 vjetesh në festival dhe sh interesante:


#18

Paradoksalisht, jo keq!


#19

Por shancet me te medha per te fituar duket se do i kete kjo (qe nuk eshte fort keq fundja) :


#20

sikur ta dija per kete kenge, thosha prit kur te dale live

boo saksofoni vitet '80 - so outdated