Izet Haxhia: Ja pse Berisha kërkon vrasjen e Bashës

Vazhdojme emisionin e perrallave…
Sa here mazhoranca ka probleme (sa u zbulua nje TUNEL po po TUNEL me droge) nxjerr komedianin Izet Haxhine per te hequr vemendjen.

Po kush e zbuloi o kapter saliu apo policia? Megjithse ka mundesi qe saliu ta kete spiunuar se kesaj radhe kultivuesit ishin te oborrit te tij.

Kush dreqin i sjell këto tema budallallëku këtu në peshku, jeni bërë sikur t’ishit Dita Informacion…

Kjo është e turpshme dhe fyerje intelekti për sejcilin anëtar të blogut, medet ku jeni katandisur.

Duhet edhe ndonje teme nganjehere per zbavitje.:joy:

Keto deklaratat e Izetit, duken te forta.

He pra, vriteni bashen, populli vret ramen, dhe vejn ne pushtete berisha, opozite ngelet meta

1 Like

E keni kthy ne hale ket blog , nuk late njeri qe i ka mbajt pallen per shume vjet Sales pa na e sjell ketu , mire Bazja qe hajt mo eshte botues por edhe ket injorantin na e sollet ?
Admin ver rregulla ne blog se po na ofendoni keshtu.

E ka sjelle berberi, admini vetem mund ti sygjeronte ta sillte te 24 karat. :grinning:

A e din gazeta tema se ky tipi osht ne arrati , I denum me 20 vjet burg per pjesemarrje ne vrasje nga gjykata ?

Berberi eshte bo si avokat Ngjela :joy:

Po berisha vet e kru o njerez. Doli ne mes te cadres dhe tha se lulin kerkon ta vrase Edi. Keshtu tha edhe per Nanon kur vrane Azemin, por e tha mbrapa. Permbysi shtetin dhe mbas nja 10 vjetesh tha se ja kishte futur kot. Une jo kot e solla ket prononcim te Izet-it se ai e njeh mire se cfare krimineli eshte: te vret naten e te qan diten!

Mire , kot po te pyes , kur ke filluar ti ti besosh Izet Haxhise ?
E dyta , kur ke filluar ti ti besosh Malokeve ?
E treta , kjo eshte pergjigje , injoranteve ke kohe qe u beson .

Per ke gjykate e ke fjalen, per ata/ato te plepave?

Brado, thjesht une sjell nje burim/informacion alternativ, pra te ndryshem ne kete rast nga ai qe solli sali krimineli. Pastaj eshte ne te drejten e cdo frymori te gjykoje e bvesoje se kush mund te kete te drejte.
PS. kur maloku tregon/refen per malokun vetem ne kete rast duhet ti besosh.

Po mire mo vlla ke plot qe mund ta sulmosh Sali Berishen , po me Mero Bazen , Tak Ngjelen apo ket loqen Haxhine , qe i kane mbajt Sales bolet ne duar kushedi sa vjet kerkon te na mbushesh mendjen neve qe Sala eshte Kriminel ? , te tre kane qene njerez afer Sali Berishes , shume afer , njerin e boni Minister , njerin roje personale , tjetrin e boni rob me Media se asnjoni nuk kishin kokerr leku , e di ti Kozi qe mosmirenjohja eshte gjeja me e shemtuar ? Pra , per hater te shoqnise virtuale ktu e shume vjet qe kemi mos na e ul nivelin e ketij pellgu duke na sjelle njerez me karakter te ulet ordiner dhe mosmirenjohes ktu , ti bo si te dush por po i ul nivelin vetes.

Dakort, Brado, te premtoj qe nuk do te sjell shkrime te te tjereve, por do ti boj vete, megjithese do me hane ca kohe. Dhe gezuar pashket, nje vit akoma me te mbare e paqe per gjithe paqedashesit.

Do ti bosh shkrimet vete ? I presim me kenaqesi !
Gezuar dhe ty e shendet te plote .

sipas kesaj logjike duhet te zbrazni burgjet e te shpallni cdo te denuar te pafajshem.

berbero, shkruj nje shkrim me titull:

Si mund te jesh enverist, e njekohesisht te urresh fuksat.

1 Like