Marksi nuk e kishte të zhdrejtë (Pjesë e parë)

Prisja me shum nga ti dhe te mos dilje nga konteksti duke vene flatra fallso.
Darvini me teorine e volucionit u zhgenjye nga ti.
hqdefault

edhe un jam shume i zhgenjyer nga kalamojt e shkalles pallatit:

Ose je i zhgenjym qe perfundove te engjejt.

Ja te bashkuara fshesa dhe kostumi

Prap te shtesat je qofte mistike apo reale.

main_image

image

shko or loqe gjej shoket e tu per te diskutu duke shkrujt hermentizma artistike nga celulari duke prit radhen tek dentisti.

Ndoshta ta terhoqi vemendjen naj rus… dhe se vure re ket pjesen

o idjot, as nuk i konsideroj fare komentet e tua te papergjegjshem si 90% e shkronjetoreve te peshkut.
Shkruj nje shkrim te pakten nese kerkon te konsiderohesh. Po nuk shkruan dot se nuk shkruhet shkrim me celular duke prit radhen. Shkruhen vetem komente per halen e fejsbukut.

Shkruhet Idiot

e çfar ndryshimi ka per sa je paraqitur ketu si inteligjence e ralle qe komenton me dy-tri fjale nga celulari ne semafor me kuptim aq te thelle se nuk mund ta kuptoje kush?

Çfar pret te te them une, qe mire a keq, i kam humbur ca ore te mira per te bere shkrimin?

Pret qe te bej shkrim aty ku sme kuptojne 2-3 fjale?

Po ti bjere nje te pakten me 2-3 faqe qe te kuptojme se nuk je idjot qe mçifesh mbas kuptimeve te thella me 2-3 fjale qe nuk i kupton njeri.

Por kjo eshte semundje e pergjithshme, handikapatet qe nuk jane ne gjendje te lidhin 2-3 fjale, ju duket vetja superiore me inteligjence te ralle e nuk denjojne te shkruajne per injorantet.

Sa nuk ke sjelle gje tjeter, je vetem nje handikapat qe linkon gazeta, harta dhe komenton thellesisht me 2-3 fjale.

Do te shkruaja dhe me pak se 2-3 fjale por sma lejon peshku.

kush e ka bere Peshkun, e di mire se me çfar handikapatesh maskarej ka te beje.

Maskarenjte jane ata qe shkruanin gjere e gjate dikur dhe heshtin tani qe fitoi PS.