Masaker ne Gaza

Po gruan e ka alamet ylli apo jo?

Eh po c’e do. Grate e bukura marrin fitira te poshtra.

Nese do te shikosh xhelozine e femrave,por edhe te disa meshkujve-femra, ndaj femrave te bukura dhe te pasura,shko tek faqja e Ivankes dhe Melanise ne Facebook.
Do te kenaqesh me injorancen e njerezve.

Mire,mire se po kalon ne ekstrem kot e me kot.

Fjalet e tij, jo te miat.

Ne instagram e pash icik…por komentet e urrejtjes kishin te benin me fotot per ambasaden amerikane ne jerusalem

1 Like

Po,po per ambasaden. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Shko nga fotot e tjera ku ka dale me ate femijen e saj etj…

Oh really? Have you met yourself?

Jo ti merr 4-5 raste dhe i pergjitheson. C’beri 1 c’bene 4-5, mjafton qe te dalesh aty ku do te dalesh.

Ok,zakonisht problemet qe kam ngritur qendrojne.

Tani me 4-5 raste apo me shume,pak rendesi ka.
Eshte kollaj per tu kapur pas detajeve te parendesishme te nje komenti.

Liberalet si zakonisht futin te gjithe ne nje thes.

Presidenti flet per kriminelet e bandes M-13,liberalet po thone ai po fyen gjithe emigrantet.
Pastaj habiten perse nuk ju dalin hesapet me voten e hispanikeve ne zgjedhje.

Edhe nje fitore per zotin Trump.

Nuk e kuptoj perse demokratet nuk e votuan.Ajo ka marre lavderime nga presidentet demokrate e republikane,por sic duket ne PD tani ben ligjin tipa si Maxine Waters.

As une nuk e kuptoj.

p.s. kur kerkon te besh dhe interesantin duke luajtur si budalla je shume, sic thote aquamarine, cute.

Dmth ajo ka zbatuar uredhrat,ka marre lavderime nga Bushi,Clinton dhe Obama,plus qe edhe nga ish shefi i CIA-s qe e urren Trumpin,ishte zv drejtore e CIA-s ne kohen e Obames dhe ka 30 vjet eksperience dhe per kete duhet te mos votohet?

Je ne vete?

Une jam i sigurte qe ajo nuk u votua nga D vetem se eshte kandidature e Trumpit .

Kjo eshte e verteta.te tjerat jane perralla me mbret.

Keto pyetje shko beja atij qe po vdes, se e ka dhene arsyen e tij. Une s’jam gje ne Kongres qe ta votoj. Si dhe nuk te thashe as po as jo.

John McCain ka qene konseguent dhe ka qene gjithmone kunder tortures.
Me nje fjale ai do te votonte kunder saj edhe sikur ta kishte kandiduar Obama apo Bushi.

Une nuk e bera pyetjen per McCain,se ai nuk votoi,por per demokratet qe votuan kunder.

Tani u bera kurioz te di me shume per keto qe thua, a mund te shpjegosh pak me gjere?

Kot po them, por ndoshta ngaqe ishte drejtoreshe e nje nga kampeve qe benin tortura? Dhe qe shkaterroi evidence qe mos te kapej?

Pyeti dhe demokratet qe votuan kunder, cfare po te ndalon? Ne shtet demokrat jeton apo jo?

Ai shyqyr qe e gjeti nje rast ti thua 4-5 raste.

Nderkohe cdo dite ka raste te tilla por korenti nuk i ka degjuar ne BBC

Ose BBQ Becky. E shume e shume te tjera.

Por te pakten ky tjetri e mori pergjigjen: https://nypost.com/2018/05/17/racist-lawyer-kicked-out-of-his-office-space/