Mbahu Edvin Kristaqi mos kij frike,se ke pjetermustakuqin ne Mirdite!

Fiqo, Trumpit do i dalim ti ene une kunder se do na mori ne qafe me trapllikun e vet. cer na duhet ne Jeruzalemi ne uesej se kryeqytet i kujt eshte… kta loqet e kuqe te Shqupit ne Shqypni e kishin me titra te mbedhaja si per jete a vdekje…po njemcja e inglizi me francen qe se doshin ket gjo cere jan KAMUNISTA e kush e vendos ket, klyshet e kuq e salih qenefit e te lylthimit. u bon ShqupKaret me bo pulitike botnore.
Bravo i qofte Gjigandit qe u bashku me njemcen, inglizin, talionin e francen…jo po do u bashkote me Togon e Micronezin…Ymer Ymer

Pale kur me permendin Kosoven …Vemjet, po Kosova po te kish te drejte vote PRO si Shqypnia kishte per te votuar…inshallah thuj qe nuk vazhdojne vllaznit me cu vullnetar ISIS se na flliqen flamur jeshilet… ja kan kalu cdo kombi ne Ballkan.

E bardhe ne te zeze, kelyshet e bllokut ne Shqiperi vote kunder Amerikes.

As qe kishte pike dyshimi qe plerat e bllokut nuk e honepsin Ameriken!

Turp e faqja zeze, plera nga me plerat! Anti-Amerikane dhe Anti-Shqiptare njekohesisht!

4 Likes

A nuk ishit ju te PDhit qe e donit Shqiperine “si gjithe Europa”. Ja ku e keni, si gjithe Europa votoi edhe Shqiperia. Kur flisni per antiamerikanez ju kelyshet e Plakut Mere.

Larg qofte jo si gjith europa, por si amerika e Z. Trump. ato thirrje nuk i pershtaten me kohes, prandaj kemi mbetur ketu e 27 vjet ne vend numero.

2 Likes

po shkoni mer kelyshat e enverit, vemje antiamerikane, votojne kunder amerikes, e urrejne ameriken ne palc se amerika i ka zbyth gjithmone.

1 Like

http://www.balkanweb.com/site/foto-shqiptaro-amerikania-mikeshe-e-trump-reagon-ashper-shqiperise-qe-votoi-kunder-shba-ne-okb/

Prandaj po ju zbyth juve krimbat e sekretarit te Partise

A ka ndonje karriere akademike kjo copa e mishit qe ta marrim ne konsiderate? Sa per dijeni rezultati i votimit ne OKB ishte : pro Trump -8 shtete (Izrael, Guatemala, Honduras, Ishujt Marshall, Mikronezia, Nauru, Palau dhe Togo). Kunder Trump-it perplot 128 shtete!!

Përmbahu Edvin Kristaqi
Mos ki frikë,
Djemtë i ke në Mirditë

O shoku Pjetër, kam frikë që ju ashtu si edhe Monika Këmbëmadhi jeni mjaft emocional në shkrimin e mësipërm, por nuk çuditem aspak duke lexuar shkrimet tuaja në PPU. Ju o Pjetër jeni më fanatik se vetë Edvin Kristaqi.

Ju ruajtë Zoti o burrë!

ti ke nje te mire,mesa maj men une ne postimet e tuja ne ppu,here drejtohesh me “ju”,here shperthen ne sharje me fjalor gabelsh. daje punen,o maje profilin si “sir” ,o rri si i zakonshem qe here mas here ke edhe ti shperthimet e tuja te pakontrollume,nilloj si ledy Monika.

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.rtklive.com%2Fsq%2Fnews-single.php%3FID%3D231145&h=ATPo1Q13udCq7yBZ2bi19KxDRSXWCTm5i4bvi5MzgxRVXDBkSDG-ge44KJj9e8XrBcS5Rr-I6mDttpLCxZwbx66om9dMrMC89kLwz3Fm9EzhZNwWPx-S59dnMZgUCM-ddYxTvNA9RqU0iN2QHilvWBWtvOBGwQIyWE7nly_OCiqLubhBnUIXMqPcubthBJ0KgTtL96nYsARxDjyyT81VqOMrF4RV_euFCtSH9xFx0azXKXaj_uMmb4ZCVwYt7MQ9jhqed2FBueaJU-06MUhQl6wy8HEmxkl9Tw

Booh, sigurisht nëse do ngacmohesh dhe fyhesh pa lidhje do ju a kthejmë reston. Unë nuk jam si Krishti të më bien në njëren faqe dhe tu kthej tjetrën. Harroje plako!

he pra,ja kte kerkova edhe une,hiqi “ju”-te dhe na u drejto me “plako” e kshu senesh.

Lum si ti Pjetermustakuqi qe njihke si flasin dhe si u sillkan punetoret e seksit.

Mjes Pjeter! Si kalove? A je mire? A ke pas ndonje çike xhiro te dyqani ( ketu te tema) ? Hajt shendet! Po dal njehere mbasdite pas pune mos ke marr ndonje furnizim !

2 Likes

bravo Edvinit, bravo dhe ty pjeter, por jo ne kurriz te ppu-se me propagande te tille.

1 Like

S’ishte gja kjo.

Po mo mire,per festa lun gjinja. Komente sa deti. Une jam me sqime,aspiroj cilsi jo si quasi adashi im qe don me kap qinshin e komenteve me se z’ben.

1 Like

po nuk priste njeri me shume nga komunistet e shqiprise, e kane pas gjithmone hale ne sy ameriken

u mcefet ju komunistat kur erdhi presidenti amerikan ne shqiperi, se mos jua shifte leprozen