Përse gjurmët drogës të çojnë tek Edi Rama

Po e dine te gjithe se rama me shoke e ka ate bisnes. Tani qe e moren vesh te gjithe, ca do bejme?
Populli me sa duket eshte ok me kete fakt. Cdo popull ka krye m-hin qe toleron, e ne jemi popull shume tolerant

1 Like

po pse çfare rrugesh zhvillimi te tjera ka mundesi shqiperia, perveç droges ? populli do te ankohet vetem kur t’i kerkohet te paguaje gjithnje e me shume taksa (kete muaj me duket hyri ne fuqi taksa e banesave). edhe atehere s’do kete kryengritje, por do te mundohet te beje hile, duke mos paguar ose duke ikur prej vendit.

qeveria do te bjere perpara popullit, siç gjithnje ka rene. siç mbahej Zogu, Komunistet po ashtu mbahet edhe qeveria sotme, me Ndihmat nga jashte. kur keto te priten, do te jete dhe fundi saj.

thashetheme .

8 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - tetor 2017

… ndër skipperat më i miri …

2 Likes

Gallate e madhe në Albanistan

2 Likes

Vini re, vini re detajet e fundit nga ngjarja; nje nga patentat e saje qorrit eshte per MJETE LUNDRUESE.

Tahiri ka mohuar disa here te jete pronar skafi.

Fakt qe e ka denoncuar Sali Berisha dhe PD.

Akuza eshte se edhe me skafin ashtu si me makinen e Tahirit, Habilajt kane trafikuar droge.

Eshte e qarte qe patentat e Tahirit, jane ne makinen e kapur sepse nuk duhej te ishin ne shtepine e Tahirit kur te kontrollonte prokuroria.

3 Likes

po mire nuk ka regjister (apo nje fichier informatik) per keto patentat qe jepen atje ? apo ky i ka te trafikuara ? pastaj nuk eshte prove patenta. njoh njerin une ketu ku jetoj qe i ka te gjitha patentat e mundshme edhe te anijes, qe e ka ndermend ta bleje kur te dale ne pension, edhe pse s’di not.

dhe po i bini si shume ne qafe, ate e hoqen si minister, lereni tani rehat ne pune te tij. apo fitoni ndonje lek po ta shpini ne burg ?

ju si opozite asgje gje nuk do te fitoni ndonjehere nga politika agresive, siç nuk fituat zgjedhjet duke bere greve ne bulevard. juve duhet te nderroni politike dhe te beheni shpirtgjere. pushteti do t’ju vije vete sepse populli nuk eshte qorr, di te dalloje.

ky paska qene me te vertete edhe vete shoferi i kamionit :))

sa thelle i paska mendu keto gjona, kur ta kapin ti thote qe seshte skafi im, thjesht jam shoferi…

Paska pas edhe patente Traktori .

1 Like

ti shkojne deri ne fund… se mbas ketij dihet qe eshte Rama… dhe mbas Rames do jete prape Saliu

1 Like

Nje juristë sapo deklaroj se kur një avokat merr në mbrojtje edhe Sajen edhe atë që kapet me patentat e tij (tokësore dhe detare) dhe 800 mijë euro do të thotë që këta të 2 janë në bashkëpunim (dmth janë në të njëjtën varkë në të gjitha kuptimet e fjalës, sepse ndryshe avokati do të kishte konflikt interesi sps do të dëmtonte të paktën njërin nga të dy për llogari të tjetrit :face_with_raised_eyebrow:

Avokati dixhital denoncon:

“Pershendetje Dr! Paret e gjetura ne makinen e Orestit njelloj si dhe patentat sipas nje burimi shume te afert me Orestin jane te Sajmir Tahirit. Kurse angazhimi i avokatit te Sajmirit per mbrojtjen e Orestit perben veper penale Mbrojtja e tahirit dhe orest sotes me te njejtin avokat duhet te ndalohet nga prokuroria pasi konflikti i interesave midis te dyve eshte demtim i drejtesise
Rakordimi i mbrojtjes midis dy te pandehurve e ben dhe avokatin subjekt te ligjit penal.”

2 Likes
1 Like

:smile: :smile: :smile:
Je i Modh Fiqo

1 Like

a te qash a te qeshesh

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Me thosh nje miku im
Do ta mbushin me droge komunistet Shqiperine por se besoja!
Paska pasur te drejte.

2 Likes

Edhe bar do te hame…
Skeni pare gje akoma ju, akoma ne fazen e pirjes :smile:

1 Like