Sfida për Shqipërinë tejkalon firmat që i duhen për zgjedhje

Kush mungoi bloi, te gjithe shoket opozitare po i kthejne shpinen shqupit, ne qader ka mbet vetem fatmir gerdeci, se te tjeret nuk marrin asnje deputet, nuk quhen.

kush mënoi, bloi. Ju dhe proverbat mesa vej re, i mesoni si ato diplomat e masterit

demokratet amerikane gomarin e kane ikonen simbol te grupimit te tyre politik :slight_smile:

ndersa [margjinalizimi i gomarit ne shqiperi] (https://dudewheresmygomar.wordpress.com/2012/09/13/omg-cute-explosion-_/) reflekton ca vete shoqerine, meriton me shume vleresim per cilesite qe ka

kapo nga ana tjeter desh me e perdor per te ofenduar kundershtarin (se shohin kundershtare gjithandej edhe nga krahu opozitar)
Kapo, PD eshte e vertete se ka krijuar goxha kapital fale qeverisjes ne vend (duke bere teresisht te kunderten, kapitalin duhet ta kish krijuar vendi fale qeverisjes suaj), po kjo s’ju ka bere civile. Perkundrazi.

Grahmat e fundit te rregjimit.
Kshu i pat rregjistru Ramizi lidgjen e shkrimtareve, klubin e gjuetareve dhe bashkimet profesionale si sumbjekte politike :wink:

1 Like

wee… jo vetem armiq por dhe te majte :smile:

dhe jane 114 parti politike ne total…

Wow edhe me fotokopje

Gjithsesi urime Sfides ne opozite

meqe kerkohen fima te certifikuara!

me sa di, edhe per nje firme peticioni duhet te provosh te dhena identiteti, imagjino zgjedhje elektorale ku behet fjale per legjislaturen dhe pushtetin egzekutiv keshtuqe nuk me duket egzagjerim kerkesa pas parasysh fiktivitetin juridik te nje pjese te madhe forcash ne politike

ndoshta … nejse ishalla ben dikush opozite te hajrit

http://www.sfidapershqiperine.com/

flm per prurjen.

Gjembo, ajo qe me terhoqi tek keta, ishte vizioni i tyre per ta sjelle qytetarin prane pushtetit, e pushtetin ndaj problemeve te qytetarit. Uroj qe kjo parti te dali ne krye. Aty vura re edhe Blendin tone.

te gjithe shoket opozitare po i kthejne shpinen shqupit

Po shoket pozitare?

sipas logjikes dyfelore drite-hije, fela demokrate sheh tek gomari pjesen e erret, obskurantiste, ndersa fela republikane sheh pjesen e iluminuar te gomarit.

Akoma nuk kam kuptuar se çfare pjese te gomarit shohin femen kur te thone: Ik ore gomar!

kush ndahet nga kopeja(zgjedhjet) e ha ujku…, poplli