Shqiptar fatlum në Meksikë


#21

Po shifja nje dite ne Netflix - bad trips abroad. Me eksperiencat e turisteve neper bote. Njeriu kur shkon me pushime shume gjera si mendon, po cfare mund te ndodhi eshte e frikshme. Psh ne Mexico po u semure ste kapin me dore derisa tu japesh dollare. Sikur te jesh duke vdek, harrojeni. Do hidhni $$$$ pastaj tju vizitojne ( qaheni me Shqiperine ju qe eshte si shpirt ) lol Eshte e rekomandueshme travelers insurance. :grin:


#22

Po pse do bezdisem une o Moza ajo me menyrat e saj po e ben kete explorim… Une komentova menyren e te shkruarit dhe te histories apo experiencen e saj mu duk si démodé…Kete titullin se mora vesh “Shqiptari fatlum ne Meksike…”


#23

Si smbaj mend. Mbaj mend dhe qe se kishe lene te shkoje vetem. :stuck_out_tongue:


#24

What travelers Insurance do you work for? :stuck_out_tongue_winking_eye:


#25

Ça thu re :joy:. Mua me thane qe anabel eshte site porno ere! Tobestrafillah!


#26

Te prita po nuk erdhe. Lol


#27

Amish ka lezet. Po me ra rruga andej nga Amerika ato do vizitoj ne fillim.


#28

Asnjeren. Me gjithe mend nga c’pashe ne ate dokumentare me kapi frika. Njera nga Toronto, u fut e shkreta pak ne uje ne Cancun, se nga doli/erdhi nje shark aty afer ne breg, e ja kafshoi pak krahun e kemben. Ishte tuj vdek e pa i wire $$$$ nga Canadaja njerezit keta meksikanet doktore se kapnin me dore. Po dhe ne Punta Cana, Jamaica, etc kujdes ne keto vendet me plazhe te bukura po cheap te botes se trete.


#29

Jam nisur qe atehere por thash ta nisja qe ne fllim in amish way e mora nje varke homemade.

800425051e98c2c8e3dd26ffbff3145f


#30

2 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - Gusht 2017


#31


#32


#33

Anthem of the seas Tiko :grin:


#34

Shqiptare fatlume e para qe ka kalu Bermuda Triangle dhe zbriti safe n sound :stuck_out_tongue_winking_eye:


#35

ashtu, ashtu, po meksikanet duhen t’rrin ne ven t’vet qi t’bojn kamarierin per sherbime pikante me 'pak pare, e mos t’kaperxejn murin:


#36

Rrofsh moj xhane qe na kenaq me tregimet e tua per vende dhe popuj .


#37

Paske shkuar te keta ne Lancaster. Nuk e di nese e vure re te harta, po kane ca emra te cuditshem vendesh. Nje quhet Bird in Hand, tjetri Intercourse. Who the fuck would name their town/village Intercourse?


#38

Po aty isha ne bird in hand dhe ne intercourse. What happens in intercourse stays there :grin:.


#39

Akoma më të ëmbla çmimet janë për të gjithë qytetarët amerikanë, të cilët mendojnë se pas çdo blerje në këto porte të nxehta latine, kanë kryer një akt heroik, kanë ndihmuar ekonominë e vendit dhe janë gati të largohen kryelartë dhe të mallëngjyer nga pushimet drejt shtëpisë.

Kete mendimin ta kane shprehur ty personalisht apo e ke kuptuar vete?


#40

Do Te thote kryqezim .