Diskutim i lirë - Gusht 2017

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

po mire, do iu tenoroje kangureve tani

Fakju! Fakju! Fakju!

vazhdon berisha te furnizoje serbet me sajesa

Të gjitha mediat serbe i janë referuar postimit në Facebook të ish kryeministrit Sali Berisha

Atentati tek Komuna e Parisit…Kapeni pak si e godet makina qenin e rruges tek sekonda e 50… Filmuar nga turiste ne Tirane…

Vetem delet , se kuptoj pse , as bare nuk ka , apo dele thuaj.

Eshte prishur Shqiperia Brado qe kur ne Qeveri ka 6 Ministra e nje zv-KM te Pedit. Ishte ma mire ne kohe te Niko Peleshit. E takove kete kellufin tek Qadra gjo??? Nuk jetohet mo ne Shqypni se e ka dhi vilajeti sheshin :rofl::rofl::rofl::rofl: Gjynof sa do jet merzit Kristi Pinderi…

Ne kohen e cadres nuk isha ne Shqiperi , po ja jam tani , sheshi mu neverit me thene te drejten , turp i modh , por duke menduar qe e beri me kursimet e mamase njeriu duhet me pa dhe nga n jehere perpara , jo vetem pas.

Po ku ju hy gjo ne sy juve po nuk qe Kumandari ne Pushtet…cdo gje nxin…veq Kumandari ja u sjell harene e lumturine juve…

Lene ate ti se ha buke vec , se harroj si i tha Kol Balles , kur e pyeti se ca i kishte ngel pishmon , duhet te kisha vra nja 400 tha jo 4 …ehhh komandanti …

1 Like

Eh po tani qe do iki kush e ndjeki thua…se gjynof me lon vetem …aqe

Po bonim muhabet me nji te shtetit dhe e pyetem se me ke shtet ka premisa Shqiperia me hy ne lufte , per cdo arsye , me Sali Berishen tha .

Tjeter a te dyte nuk ban ma NONA. Skemi cbejme do e kalojme me Gjigandin edhe ket 4 vjecar. Ate do poplli dhe deshiren e popllit duhet me e respektu

As qe bohet llaf , jo 4 po 44 te rri , a nuk vjem mo Komandanti , vari lesht te tjereve.

jam nje grua e dhunuar , jam nje grua malsore, jam nje grua shqiptare …

pse gjithe shqiptaret arsyetohen , femija im ska pas nje thes miell me honger …?

…rod i flliqt …themi nga Ne !

Ku e shef ti gjithe Shqiptaret…kjo eshte si Plaka ime thu ti???
Burri e la per ne Amerike, 4 vjet, zuni edhe grua te dyte ne uesej…tani ti thu qe kjo ti vinte tape??? Mos u ndjeh superiore ndaj ksaj fatkeqeje sepse thjesht ke me shum mundesi ne Jete.

s`do koment me tej , pra …

Komente boj sa te duash…mbi te gjitha kjo gru eshte poshteruar e dhunuar duke e filmuar… per i cik seks qe ne te tjeret e marrim pa shume problem. Po pse te duket gjithe Shqiptaret kshu se kuptoj.

e vertet, pa perjashtime bile , Enverin qe ju humbi dinjitetin moralin dhe vleren njerzore dhe 5000 here ne dite dhe nga varri duhet masakruar qe ju solli ne kete dite .
Ja rasti me flagrant ,Ju.
akuzoni thyerjen e privatesise dhe e quani poshtrim dhe dhunim ndaj saj , kur ne te vertete ajo nene meriton gjykim per cdo dite te jetuar ne te ardhmen e jetes se atyre femive dhe pasojat qe do te le ne ata.

…p.s.
phu phu phu …kulmi !
duke thene jam beqar , jam beqar , thote mometalisht ne videon time protogonistja , aty e paska inatin , sakrifikon dhe terorizon femijet ne shtrat me dashnorin …

interesant dhe llogjika e gjyshit te femive , tha me heret , shtpia e burrit e krijoj skandalin ,e beri publike , e ka ditur zona dhe ish mbyllur me kaq …
cfare moshe ishin femijet , se harrova , vajza …? po djali …?

c’lidhje ka enveri apo kjo grua me gjithe grate e tjere shqiptare? Eshte si te thuash qe gjithe ju femrat ne itali dilni te semafori o Dafne. kane vene wireless te semafori