Strategjia e re e Trump për sigurinë, reagon Rusia: Ka karakter perandorak

http://www.balkanweb.com/site/strategjia-e-re-e-trump-per-sigurine-reagon-rusia-ka-karakter-perandorak/

skan faj, pesteshtat vjet pas shokut enver, i Ka qujt rivizionista

Nuk kuptohet se cfare po shkruan Anton.

1 Like

tu boft nona, antonion e ke ke nahia tjetr

1 Like

o ACDC, do na besh me ADHD me keto lidhjet e balkanweb.

3 Likes

epo trump nga empire state eshte

2 Likes

E ka fajin gjembi qe i mesoi si te hape tema.

1 Like

e cuditshme eshte se si arrijne te fusin 30 reklama ne nje hapesire aq te vogel.

Ne vitet 2000 kur interneti po merrte hov, ishin ne mode ato faqet ku reklamoheshin shume gjera, dhe kishte tek-tuk ndonje lajm, madje nje adoleshent beri buje se kishte bere 1 milion dollare duke shitur ad space te faqja e tij, nje rrip ketu, nje katror i vogel atje. SNL kishte bere nje skec ku spikeri i lajmeve, po fliste dhe filluan dilnin reklamat dhe ai po shmangej here aty here ketu qe t’i dukej koka qe ishte duke folur.

1 Like

Me I zgjuar u tregua ai qe krijoi whitehoise.com
Njerezit klikonin ketu duke kujtuar se do te hynin ne faqen zyrtare te Shtepise se Bardhe por në fakt ishte nje site pornografike.
Mbaj mend qe nga viti 1999 i dhane 2 milion$ ta shiste por nuk e shiti
Natyrisht qe e fitoi edhe gjyqin me shtetin amerikan lidhur me kete ceshtje.

Day and Night

“this can be solved but it’s important for him to give me space."

Lejeni rehat zotin Trump. Taksat juau uli, br hunden juau uli… çere doni mo me
Z.Trump eshte unikal. Epokal.

2 Likes

kshu si i thyn rekordet me kaq lehtesi nuk eshte cudi qe te na perfaqesoje edhe ne lojrat olimpike vete

3 Likes

BREAKING NEWS: House approves GOP tax reform bill; Senate votes tonight…
Iku dhe kjo.

http://www.foxnews.com/politics/2017/12/19/house-approves-final-tax-reform-bill-as-trump-eyes-major-legislative-win.html

1 Like

Mos u gezo kaq shpejt. Nga shkurt-marsi bej llogarite sa taksa ke paguar per 2017, pastaj pas nje viti bej llogarite sa taksa ke paguar per 2018 dhe atehere mate nese te ka vlejtur reforma apo jo.

I kam bere llogarite i nderuar.
Une dal mire.

OK, pac e dhensh si i thone muhabetit.

2 Likes

Behu dhe ti pjese e grupit.

Do te jete interesante cfare do thone kur te vije Kinezi te kerkoje triljonat e borxheve.

Borgjet i ka lare i madhi Obama. Trump e mori Ameriken pa borgje.

2 Likes