Diskutim i lirë - dhjetor 2017

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

1 Like

Flakeron flamuri shqiptar ne Allianz Arena

2-0 Bajerni i modh sa i modh qe eshte (tm Fikret)

1 Like

tashti krahasoje icik me ate palluqen qe iku qe kishte keshilltar ate serbin e chikagos.

http://www.balkanweb.com/site/serbia-alarmohet-nga-shqiptaret-e-trumpit-ne-shtepine-e-bardhe-dhe-pentagon/

1 Like

Shyqyr qe ka te tjere qe marrin hak dhe per shqiptaret neper doganat greke :wink:

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.respublica.al%2Fnode%2F58086&h=ATO9tlTNsbirnV4dvnj9DftLMlRcqBEPRuvJdqyh581sPRUKHXmTah_dSDd6NjVj2G-_ASF8EavQHiNkXhBZA9PjCmEKxoT4-99-ruVtsmPj10IfqGHM1sHdegp-nJkZhyf78CvSE7yMcgumTOs_XCSyrGrlOlZtHXGJd_ac5poCojhMxwjWbrHrnmYzFBze1p1dmfEc9HuAlzJDJVCZ3DvnvTddjYiGpSdCgJVeDwxpK0NberRRJ42d1lam5f1UFGOhCupa3mt6QTmJ2Z0D0oPjSvzJahg8

A esh stema e Bajernit te Modh sa i Modh qi je ti a me boejn syte?

Te beri dhe ty per vete Palloshi me ne fund o fiqo.

Mira Kazanin ndjek ti moj gjemb , po kete kane 1 vit e degjeneron nje Shqiperi e tere shume me e madhe se akuariumi yne me peshq. :stuck_out_tongue:

Te rinje te suksesshem , Lori Hoxha, Ledion Lico, Luana Vjollca , Armina Mevlani :face_vomiting::dizzy_face:

Jo, Fiqo svesh xhubot juventin.
Ja ka prur Sajmiri ket rrugen e funit prej Gjermanije :smile: :smile:

3 Likes

Ndoshta arsyeja qe e solla eshte tjeter nga ajo qe mendon ti.

Ndoshta po ndoshta jo …keshtu ne ajer s’te besoj :stuck_out_tongue:

The Department of Labor (DOL) is proposing a rule that would allow employers to take their workers’ tips as long as they earn at least minimum wage.

Shiqir qe erdhi kjo dite e lumtur t’i themi njeri-tjetrit pa frike “Gezuar Krishtlindjet” pa kush pjerdh per fukarenjte qe bejne $3.75 ne ore.

1 Like

Vete e kane fajin punetoret qe i harxhojne parate me rakim femra e duke shkuar ne kinema.

http://www.balkanweb.com/site/serbia-alarmohet-nga-shqiptaret-e-trumpit-ne-shtepine-e-bardhe-dhe-pentagon/

http://www.balkanweb.com/site/armen-e-re-qe-do-perdore-shba-per-te-caktivizuar-bombat-berthamore-te-kim-jong-un/

Partia na ka genjyer shoke. Shokun Mehmet e kane vrare.

se si te duket kur e shef keshtu 7-0, liverpool hesapi

O oooo dashka bashkepunim taniiiiiiiii

http://www.syri.net/politike/115361/rama-i-shtrin-doren-bashes-per-nje-tjeter-pakt-vendos-ne-tavoline-edhe-zgjedhjen-e-kryeprokurorit-hellip/

Ta beje bashkepunimin ta beje po ja mbajti sumatricja.

Hajde ti, i thote, qe te besh punen time, se une se bej dot o vlla.
U bone 4 vjet qe nuk hap dot negociatat, iken kater vjet…

Tashti do ishim anetare, sic u futem ne Nato.