Tirana para festave

Rruga Myslym Shyri në Tiranë gjatë mbrëmjes.

5 Likes

Nice nice :+1:t2:

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

dikush ska drita ne shtepi, e dikush lidh ndricim pa lidhje ne rruge

gjithcka ne kohen e duhur, kur te kesh eliminuar 100% erresiren neper shtepite e shipeve, atehere ndrico edhe rruget

o te qeevja udhen

http://www.lapsi.al/lajme/2016/12/06/qesharake-dritat-ikin-edhe-në-stadiumin-e-vlorës-ndërpritet-ndeshja-flamurtari#.WEbn9X1cDGg

ikin dritat, deputeti i PS bie nga karrigia

http://lajmifundit.al/2016/12/energjia-elektrike-s/

2 Likes

tjeter po sot… edhe kjo ne tirane.

ikin dritat para konventes, drejtori rreh elektricistin…

http://www.lapsi.al/lajme/2016/12/06/video-ikën-dritat-para-konventës-së-lsi-së-drejtori-i-pallatit-të-sportit-rreh#.WEdBSn1cDGg

po mire mo ky lali eri kishte llamba sa per 50m e pare te rruges? bukur duket, megjithse kjo rruge eshte lezetshme gjithmone.

2 Likes

Tjetrit ju moren mendte ti thua 50 m.
Nc nc nc lol

po ky sikur eshte i trajnuar me liveleak, nuk duhen ti bejne efekt keto xhingla mingla lol…lol pls vl qr…

1 Like

ncnc jqj lol pz ncnc

Do te te martoje neneja per festa shkabe apo je shpallur incompetent nga gjykata?

1 Like

Ti nuk e di si ndihet robi me makine. Ktu ne lagjen time vec nje arab disi ne gjendje ka makine

Thua ta ngiste vete? Se mua mu duk sikur ishte pasagjer me koken jashte xhamit te dritares. Pastaj dehja apo marrja e mendve nuk vjen vetem nga maqina por edhe nga vezullimi i dritave . Duhet te jete shok i madh te vish nga nje vend ku ndriçohesh me llambe vajguri ne zemren plot drite te shqiperise.

Mire e ke. Do kete qene naj llambe e forte 60w dhe do e kete verbu fare fuckirin

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Eshte ber trend. Sa here o tu humb ndeshjet Tirona, saboto dritat.

Ore, do i bojkotoni festat e te pafeve ket vit, apo do hyni ne gjynah? Boko harram!

Besoj se keto zbukurimet do t’i pelqejne me shume berberit dhe ndonje tjetri.

2 Likes

Ceco cfare po ngjet me ty?