Zgjedhjet parlamentare 2021

Paska filluar operacioni " Fshesa" ketej nga fushata. Sa mire qe rracist, nacionalist, seksist, servilist, manipulatorist, edhe 50 cenist po mjergullohen kur s’kane asgje te re per te thene.

1 Like

Kur u thote i modhi se eshte pune seksi nuk e besoni ju :joy:
VIDEO/ Kandidati i LSI: Të mblidhemi gjithë meshkujt e t’i fusim ka***, Monika Kryemadhit shkrihet gazit – Gazeta Tema

Dhe keto me keta tituj.Kjo lloj kafsherie ne shek 21…
Tedi Blushi: Skenari i tjetërsimit të vullnetit të vlonjatëve është zbuluar. Krevatin për të sëmurin psikik të Surrelit e kemi gati! – Gazeta Koha Jone

O kapo ça po thote kumandari? Ne beme gjoja por rama na e futi! S’ka faj EKR, ketyre u kane rene breket pertoke :grinning:.

1 Like
1 Like

E kemi bere kete muhabet edhe ketu (fotoja nga mbledhja e grupit parmalentar te PD gjate te cilit Dr Mortja bente sikur e ngrinte doren, gjithe duke mos e ngritur).
Ata jane nje bande kriminelë/kara/gjozesh qe nje çudi e madhe i solli dy here ne pushtet : një herë në 1992 dhe serish në 2005.

Në 26 prill PD shkrihet dhe rifillon procesi i riformimit te opozites nga e para.
Ku ishin? Hiç gjekundi : në 2017. Mandatet i dogji Rama
:joy:

vlonjato, ta rregulloi palloshi vloren, e ke pa ne vidio apo jo,

Pjero e ka pa, biles ka ftu edhe Kapon te blej nje hyrje te lungomarja😀

1 Like

Nuk shtrohet pyetja nese iken apo nuk iken por : ku do futet .

Rama nuk i kap 65 deputete !!!

:stuck_out_tongue_winking_eye: doje te thoje 95 ???
Me kete te Elbasanit bastet jane te 95-98 deputet :grinning:.

Nuk iken as kesaj rradhe​:thinking:e ka mire me Erdoganin dhe Vuçiçin, Lulushi vazhdon me te vjetrat, integrimi e me the te thash​:joy::joy:

Ja si behet reklame per te shkuar ne shqp! Ne fillim te thone qe eshte vend i hapur pa masa shtrenguese. Pastaj te thone se me çfare duhet te shkosh! Papapapa ku u shkon mendja mer jahuuuu!

Kapoooo mos u vono​:grinning::grinning::grinning:!

Po ne korçe do bejne ndonje aeroport, ça thuhet😂

Ja ti bej nje telefonate dhe te them…:grinning:

1 Like

Jo! Me tha. Korçes do ti çojme detin dhe pastaj do ti ndertojme nje port turistik!

Dale içik​:joy: pse na duhet deti per aeroport?aa nese duhet port te na e sjellin​:joy::joy:

Xhiz​:joy::joy:port turistik the​:joy: need to get sober​:joy:

Vëllai dhe nipi i kryebashkiakut të Poliçanit masakrojnë anëtarin e LSI-së

Ilir Meta
4h.
Sapo fola me të plagosurin nga sulmi i pabesë i bandës rilindase të Bashkisë Poliçan, mikun tim të vjetër Luan Tare.

Mësova se ishte sulmuar pabesisht nga banda, që dhunon popullin e Poliçanit, vetëm pse mbante në kokë kapelen me simbolet e partisë së tij.

I urova të shkuara dhe nesër do e çoj për kontroll më të specializuar në spitalet e Tiranës.

I premtova se regjimit të dhunës edhe tre ditë dhe i vjen fundi përgjithmonë.

Shqipëria nuk mposhtet nga dhuna e të pabesëve dhe horrave!

E hengri dhe ky ne foto, ja bene vksinen e covidit🤔