Zgjedhjet parlamentare 2021

Ore leri fansat edhe simpatite, si “ne mes” qe je pergjigju pyetjes. Nuk je i merzitur me rezultatin e zgjedhjeve? Nuk e dua pergjigjen emocionale por duke u bazuar ne logjike. Si nje qytetar pa ndjenja i cili ka vetem 2 faktor, kohen edhe zgjedhjen…

jam merzit duke i dhon pergjigje lloj lloj loqesh te takuar online ne virtualitet dhe ne jeten reale. S’ka pergjigje, e s’ka per te pas ndonjehere ne kete gjendje qe eshte peshku. Ti nuk e sheh qe ka kohe qe nuk komentoj me, as budallalleqe te qellimeshme si me pare? Vari hejbet eshte pergjigja!

mos u merzisni a derzinj, se nuk jeni militante partie,

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Une merzitem per demokracine sepse vjen duke u tkurr gjithnje e me shume pa per parti politike merziten vetem levat edhe nostalgjiket

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Per mendimin tim mrena e kane “indiferentet” qe pretendojne se jetojne jashte sistemit por ne fakt jane brenda sistemit edhe bolen e hajne shume me shume se ato qe perpiqen te shprehin opinione rreth sistemit.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1015949345.0.x

O kapo🤠,kur do e formojë qeverinë luli!
Aman ,se na vdiqën këta komunistat!
Duam të vijë ndryshimi!. Duam dulen dhe mediun ! Nxito,se ka ngelë stresi në angli të shtëpitë e barit🤣

E ke fjalen per ato qe i vuren thiken Kosoves?

r.v. kruje sumen edhe me nacionalistet, kruje mbasi e krujte me mu qe jam internacionalist

Po ca nacionalist leshi eshte delta. Delta eshte dumbabist, thjesht e ka marr malli per baben e kombit.

s’ka rendesi sidoqofte, ka rendesi qe suma te kruhet, e do i vije rradha edhe sumes se mamase se Zequas te kruhet. He per he jeni shoke, keni krijuar bande te djathte per te kruar sumen e atyre qe kane fituar zgjedhjet per here te trete.

Ku e bazon qe une edhe zequa jemi 1. ku e bazon qe un edhe zequa anojme te 2 nga e djathta? Une nuk flas dot per Zeqon por mendoj qe ben shume gabim qe e ofendon. Mandatin e 3te e humbe ti edhe ato te tjere si ty qe rrine me ndonje teke edhe shtypin vazhdimisht “F5” e tastjeres. Po kur ta mbyllin edhe Peshkun si blog armiqsor c’do besh? Do pish kafe me Tos Lubonjen ne “SMN”

Zequan ofendon veten qe kur i ka vene vetes emrin Zeqo, njekohesisht eshte populli yne qe e ofendon Zeqon duke e hipur nenen e tij ne maje te thanes (“si e ëmë e zeqos ne maj te thanes”). Qe une ngaterroj thanen me penisin e kryeministrit e ke fajin ti qe e fut politiken kudo ne çdo komentet, ngaqe e ke ngrene n’tullumt politiken si edukate familjare, nuk dini gje tjeter te beni e te diskutoni perveç penisit te kryeministrit, grekut me syze, turkut me kapele, thanes ku eshte ngjitur e ema e Zeqos etj.

per Zeqon, pyet te emen e Zeqos qe ka vite qe diskuton djathtas ne blog, ti je karabush i ri e nuk i di keto.
Un e bazoj qe ti anon nga e djathta sepse e kru sumen me mu qe anoj nga e majta sipas te emes se Zeqos ne maje te thanes se kryeministrit.