A duhet te dorehiqet qeveria Rama?

#21

Keta as photoshop nuk dine te bejne. Kot me e lexu dmth.

Lleshi sot si gjeneral qe eshte, i beri lesh. E dinte se qellimi i Saliu ish nje 21 Janar i dyte, dhe do te arrihej vetem nese policia do te binte pre e provokimeve. La dy kohortat anash per rast dhe kryeministrine e mbrojti si keshtjelle romake.

Barbaret i shpartalloi me nje pshurrje e do fende gazi.

Monika ish aq e coroditur sa filloi te lavderonte Miloshevicin per butesine e tij ndaj shqiptareve.

Berisha ish aq i pezmatuar nga mungesa e te vrareve e te lenduarve sa i referohej vetem lanes nen ure.

Luli pastaj shyqyr qe hoqi jelekun nga mesi protestes se i merakosi te ter dashamiresit per shendetin e tepert.

2 Likes

#22

fiks 1 vit me pare, e njejta situate. tik-tak tik-tak me avdallin, protesta me e madhe ne gjithe historine, bla-bla-bla

http://gazeta-shqip.com/lajme/2017/02/14/basha-me-18-shkurt-protesta-me-e-madhe-e-27-viteve/

http://www.panorama.com.al/cdo-ndodhe-me-18-shkurt-skenari-rumun-pse-basha-spremton-dot-bukureshtin/

https://balkanweb.com/paralajmerimi-rrethojme-kryeministrine-me-18-shkurt-te-shkulim-pushtetin-e-dashnoreve/

0 Likes

#23

Une nuk i lexoj ndonjehere keto qe sjell Leo (në fakt lexova ndonje koment si të Albanos a ndonje tjetri) por Leo më duket si Lefti 6 vite më pas.

Se harrova: sot jam me Bushatin :blush:

1 Like

#24

Stalker, po keto qe sjell une a i lexon?
Me siguri nuk i lexon, por komentet e kujt lexon, dhe te kujt fashisti te duken te ngjashme keto qe sjell une, e mbas sa vite me pas?

0 Likes

#25

ueee, sa gjynaf leoja, kjo gjeja qenka me fotoshop. hahaha kane marre edhe planimetrine e ndonje projekti 3d gomeret.
ueee tipike per t’u postuar te peshku xhanem

0 Likes

#26

Propaganda e peshtire e PD

0 Likes

#27

:joy: Behari jam!!: 16/02/2019 22:02

Ai me xhkavento blu, permbi koken e heshtarit eshte ish polic Azem Alija qe ka ngelur ne kursin per polic sepse nuk dinte te lexonte. Eshte hequr ne kohe te PD kur drejtor kufiri ka qene vellai i PD sot ne shkoder

0 Likes

#28

:joy: :joy:

Shume old school kjo protesta.

0 Likes

#29

0 Likes

#30

me aq sa pashe tani, si dhe nga lajmet e dates 16 shkurt 2019, protesta u duk jo aq e dhunshme, nga 100% e protestuesve, vetem 5% ishin militante ekstremiste, apo provokues.
rendesi ka qe nuk kishte te vrare, dhe kjo eshte merite e qeverise.
qe mund te kete protestues apo police te demtuar, kjo eshte normale, kjo ndodh edhe ne bruksel, etj. rendesi ka qe nuk ka te vrare.
qe protesta mund dhe duhet te shkonte me mire, pa eksese, kjo do te ishte gje e bukur, por te mos harrojme se ne jemi evropiano-jugore, plot temperament, dhe jo skandinaviste.

0 Likes

#31

te fotoja kryeministrise qe e kane montuar aq keq turmen te pjesa prapa, ku nuk u lejua njeri te futej, karagjozet si lefti kane marre madje nje foto shume te vjeter, perpara nuk ka as skelen jeshile, nuk ka as strehen e bardhe qe beri rama, as kerpudhen anash. shiko me cfare idiotesish duan te vijne ne pushtet keta. jane tamam te marre fund

0 Likes

#32

Shperndajeni foton qe ka sjelle e barastundura.

0 Likes

#33

Skeken e shkaterruan apo jo?

0 Likes

#34

Po te ishte rama ne zyre, nga friga se e djegin te gjalle, do i kishte vra ca kokepalare. Por nuk eshte aq trim sa te rrije ne zyre.

0 Likes

#35

http://imageedited.com
https://fotoforensics.com

Nese fitoja eshte e fotoshopuar, e ka bete nje super mjeshter, nese keto faqe se kapin dot

0 Likes

#36

jo e fotoshopuar, po e fotoshiopuar aq keq sa duhet te jesh vetem varik si puna jote qe te mos e dallosh. por varik fare, sepse kryeministria aty eshte e 4 viteve me perpara. ajo zona mbrapa kryeministrise, midis kryeministrise dhe instat, eshte lulishte dhe jo rruge, dhe ishte e blinduar nga polcia. nuk shkeli kembe maloku. Fillonte gardhi me police qe te piramida dhe nuk u fut njeri andej.

0 Likes

#37

hehe, fotoshopin e keq e kane sheshu duke e printu ne pdf. a nuk e shef se sa e keqe eshte cilsia e fotos? Nuk ka pas kembe robi midis KMse e Rognerit.

Po ca rendesie ka? E dime qe Mona e Luli bashke i kane aq leke sa te mbledhin 10 mije vete. Vetem per nje here ama kuptohet. :wink:

Berishes mor shok i dhimbset lekura e kelysheve te vete, qe bashke me te jane ne listen e zeze te Amerikaneve dhe Europianeve.

Dhe per tju pergjigj pytjes, a duhet te dorehiqet Rama… Po duhet te dorehiqet, por te zevendesohet nga hajdutet e kriminelet me te medhenj te ketyre 30 viteve? Berish, Lul, Mona? Fak thet!

Ja dhe me dron me momentin e mesymjes ndaj kerpudhes komuniste:

1 Like

#38

Ca o Faqe 4.3? Shifni foton ne cepin e majte poshte. :stuck_out_tongue:

0 Likes

#39

Do ket qene kulmi i protestes or ti! Shif taracen e kryeministrise, asnje nga 50 oficeret e gardes nuk rezulton. Ja kane mbath sa po i ka vene spartaku ne shenjester.

0 Likes

#40

Domethene per ty trim eshte ai qe vret. Tamam varik… je.

0 Likes