Cfare mendoni per kandidimin e Levizjen VV ne Shqiperi

mire pra qe te kuptosh ti e do kosorvarçe, ne gjuhen e kombit tend :stuck_out_tongue::

Myslimanizmi filloi me nji vete: Muhametin.

mbasi ta kuptosh kete, po e kuptove, se mund te jesh budist kosovar, tani nuk i dihet, ta shpjegoj edhe se me çin vete ka fillu komunizmi.

Alba me zamete dhe e ftohur ngambrapa qenka rilkthyer. Ka marre disa dite pushim pas nje pune intensive poshte ures. Ç’thonë brothersat, mbetën të kënaqur besoj. Moshën e thyer e kompenson me përvojën. Vetëm mos harro gargarën. Apo mos e kishte zene korona? Kot thone qe nuk bie rrufeja ne hale.
Po dashnoret e Albës me zamete dhe e ftohur ngambrapa vallë, zgjedhin “lidere te pakten te padenuar apo te pa akuzuar per krime”? Ç’i kanë thënë Albës me zamete dhe të ftohur ngambrapa teksa u shërbente me vrimën ngambrapa dhe ngalart, se atë ngapara nuk e ka.

Pode po, paska fillu muslimanizmi me profetin E FUNDIT.
Ibrahimi, Musa e Ademi ishin budiste?

jo ka qene majmuni budist, nga i cili rrodhi njeriu i neandertalit, me rezultat final intelektualin e modh qe rri tu mbajte fjalime per origjinen e feve ne bordellon e politikes.

epo që do vinte i dita që boro-ramizi i titos dhe kosovska-metohijes e alba e internacionalizmës, zezakizmës,antishqiptarizmës, të flasin pro shqiptaromadhit kurti,!!
ja që erdhi! ska gjë,rëndësi ka që e kuptuan se evgjitëria nuk të çon larg.
megjithëse unë besoj se kjo vjen nga efekti turmë dhe jo nga pjekja vetjake apo kombëtare.
e kush do e besonte që alba e ljubos do lëpihej pas idesë se shqipërisë së madhe! le pastaj matoshët e titos!
po kombi është si nëna, që edhe atë fëmijën e bërë jashtë martese me kovaçin , e shikon si fëmijët e tjerë!
ndërsa kulmi do jetë po pamë edhe bythlëpirësin mero baze të kalojë me albinin!

Really??!!

Navalny?

  1. Nje djalosh qe eshte shume i mallengjyer me VV me tregonte per boot camp e VV ne Tirane. Ishte teper i zhgenjyer. Kordinatoret, me thosh, nuk e kane idene per problemet kushtetuese qe paraqet programi i tyre. Sa here i pyesja mbi planet per kete e ate, gek mek…

  2. Dikur mendoja se sfida e VV ish pozicionimi dhe gara natyrale majtas, si parti e popullit, kombit etj. Por me keto fotot seksi me B’rishen, Meten e Lylin cer mesazhi po con Albini? I ka humbur busulla se nuk ka si te shpjegojet ndryshe hargalisja me klyshet e serbve. Te jete thjesht inat personal me Ramen, per hir te konkurences se postit te “babes se kombit”, tregon vertet liliputllek.

A ka ndonje Qim Pekist ne peshk te na i shpjegoje keto?

Cili politikan shqiptar, ne 3000000000 vitet e fundit nuk eshte akuzuar si pro serb, grek, rus, turk etj?
Vetem nje emer?

pse e hudhni kopilin ne ajer siku edhe fajin? ti vete machitewa a ke akuzuar ndonje politikan per pro serb?

Po qyshjo!

Po pysja Qim Pekiste, jo LDKist, Rugovist, BBshist etc. Nen nje cader jeni do thuash ti.

Nuk eshte puna kush eshte akuzuar po kush eshte, e kush eshte dihet se e kane treguar vete me vepra.

1 Like

rama-vucic-zaev

qe ku osht fakti qe Rama eshte spijun, ne dore serbet kane nje garrumull me pare qe mbas flashit te fotografise Rama i fut ne xhep. Hallall paret Rame, vetem kujdes jepi ca pare edhe Malokut qe te mos te fusi ne burg kur te mori pushtetin mbas nje muaji.

FB_IMG_1613321442549

ja nje fakt tjeter i spijunllikut, i keni ne tabele paret e serbit te ndara me perqindje midis spijuneve.

Duket qartë që ldk-ja dhe pd-ja si parti në shërbim të interesave serbe po venë për lesh bubi.
Zgjedhjet në kosovë dhe në shqipëri, gjënë e tyre më të mirë do kenë pastrimin e skenës politike nga këto 2 parti antishqiptare.
Kurti dhe rama pas zgjedhjeve duhet të gjejnë rrugën dhe mënyrën të mirren vesh.
Interesat kombëtare janë më të rëndësishme se partitë e tyre.

ne ç’ore mbyllen zgjedhjet ne kosove, dhe ne ç’ore del rezultati perfundimtar,

1 Like

pse Pjer, do me ble aksione ne Burse?

Rezultatet sapo dolen. 55% ka marre Albin Kurti.
Ngushellime lavires se vuqiqit, edi rames.

nese serbet paguajne pare per politiken shqiptare, atehere qekan loqe fare.