Çfarë ndodh tjetër në Shqipëri ndërkohë që të gjithë merren me Tahirin?

-A do ta kaloje Edvin Kristaqi kete stuhi?
-Edvin Kristaqi asht vete stuhia.

1 Like

ç’ndodh tjeter? Hiç asigjo nuk ndodh, vjen vjeshta, dhe kete e ve re vetem Mimoza Llastica dhe Kthupi ne Amerike.

se harrova, ka ndodh qe zhardinen e kane zene kriza mistike religjioze ne France ne altar te Notre Dame de Paris

les sanglots longs
des violons
de l’automne

(dë satom dë asaj)

Per nje mur rrethues…

Kta s’ishin as maloke pra!

Kta jan ata qe martohen ne Farefis qe te mos u dale Paraja jashte Murit rrethues te Shtepise…apo dhomes se gjumit???

Plus ishin tamom nga SKAKU I TE MARREVE, komshinj me Kadarene

nuk flasim dot si eshte e drejta vendosur nga drejtesia ne rastin konkret por reagimi i humbesit, ndaj ketij cifti, ngjan identik me reagimin e shqupit ne vijimesi ndaj pozites. Shqupi eshte nje bashkesi prej bad looser-ash shqiptare (qe nuk do mesojne ndonjehere te pranojne poziten e vet)

Ndodh qe ene gocat dalin ne TV krenare pa breke por ene fatkeqesisht per doren si tryeza ushqimi me breke. Ky vetem Revolucion Seksual nuk quhet por Roberi Seksuale

Imitim vulgar dhe provincial i ekspozitave te Marina Abramovic. Kur duan dhe keta te thyejne tabu Zoti i falte.

Cer Tabuje seksuale mer daj, kta jan Gay 100%, pse mer a bohet Peshk Tasting mbi pjeshken e Gocave…boji nonji dush me Tequila por si hajne ushqim te sapo dal nga fura mbi goca te kurume e sapo dalme nga dushi… 100% Gay

Legalizoni sherbimin e ofrimit te mardhenjeve seksuale dhe boll u mburet me arestimet dhe kapjet ne flagrance te “rjeteve te prostitucionit” . Eshte e drejta me elementare te kerkosh te besh seks. Ah po, nuk duhet lejuar, por vetem nese jeni nje shtet fondamentalist muslyman!

Shkarazi e kam pa dje ne darke qe kishte dale si lajm , se kam pare skenen egzakte po s’ka lidhje , mir Ermal Mamaqi qe shet edhe gruan per ratings dhe shikueshmeri po ky Miopi Mitologjik qe e nis emisionin ne mes te dites , dite djele ca ka dash te thote autori :stuck_out_tongue: … Ta bejne si burrat dhe AMA t’ia ngopi mire peshkun po prape si ben pershtypje Frangajt.

Problemi s’qendron tek regjia apo produksioni po te ato femra te uleta qe jani gati te bejne gjithcka per pak buzz mediatik. Une kam vite qe s’ndjek fare tv shqiptare , vetem prej ketyre specieve. Bordello AudiovizuHale.

2 Likes

Kto jan goca te vogla 16-18 vjec qe ende se dallojne te miren nga e keqja e bojne ca u thote Pimpi…por Arditi ka 20 vjet eksperience e si mund ti ktheje gocat e zhveshme ne tavoline njerezore ku mbi kerthize u ve pjaten e shefit bashke me te ftuarin hane mbi pjeshken e kuruar te gocave e leshojne ne ndonje therrime a ndonje pike yndyr…mos u rente ne bark Derrrave e kan ene goca vete ne shtepi Homot.

Se di ca moshe kane megjithese s’ka ndonje ndryshim sot si 12 si 18 njesoj jane bere po te pakten ne media duhet te ruhet nje fare etike morale , ca te themi ia e shame qorrin , s’kemi gje ne dore , gjykata dhe AMA duhet te marre masat , cudi si nuk permenden ato grate e shoqatave te grave apo vetem kur i vret ndonje qyqar me sepate atehere sulmohet femra e behet nami ne media,komentojne me jave rrjesht per vrasjen e gjyqtares , ndersa dhunen dhe profilizimin e femres si objekt ne tv e kalojne si show.

Prandaj s’diskutohet per asgje ne Shqiperi, te gjithe kane standarte te dyfishta , sipas interesesit, hipokrizi ne maksimum.

1 Like

… me kembe perpjete. a thua se ishin lope
paska importuar lope misionare oronua yne?

1 Like

Edhe ky lloj qendrimi i yt dhe i Tironsit te Lebetit (dhe jo i vetem ju, sepse eshte masiv si qendrim) me duket standard i dyfishte dhe hipokrit, sepse ju demaskoni çdo lloj morali, fetar ose jo, dhe çdo lloj ndalese si hipokrite dhe tiranike ne vetvete, pa bere asnje dallim, pa dhene asnje mundesi tjeter.

Eshte ky lloj qendrimi demokratik qe pason maskaralleqet televizive, e kudo tjeter qofte ne media dhe pertej, edhe ne Peshk ku ju, e shume si ju, bejne te virtutshmin si kurvat ne bordello. Jeni ju shkaku i semundjes qe doni te sheroni.

2 Likes

Ca behet me muziken shqiptare, squarepusher? Ndonje te re, muzike, artist (e), rryme te re?

ka te reja ka, grate ne Shqiperi ngrejne kembet perpjete si lopet duke kenduar me Arditin, tekstin e kenges e ben katunar teleskopi me te lebetiturin me kuptim te thelle imoral per te drejtat demokratike te pederasteve imorale me standard te dyfishte, qe mund te jene njekohesisht edhe antipederaste morale, sepse çfare ka rendesi ne demokraci eshte liria dhe dimensioni i saj!

1 Like

jam jashte kontaktit se ca behet me muziken ne Shqiperi me thene te drejten.

gillespie kane nxjerre nje album te ri qe mund te degjohet falas:

1 Like

Te pakten ne e dime vendin tone, i sulmojme te gjitha pa perjashtim bordello apo jo.
Sa mire qe e cek , se pale i ka ngel pishman ndonjerit qe i dukem sikur shkruaj vetem kunder Hallallve :wink:

Po ti , qe e fut hunden dhe do te fshish qyrret dhe me mantelet e kishes dhe ikonat e artit mesjetar e pse ne xhep ke farcoleten kapitaliste, vetem per te treguar qe qyrrja jote vlen me shume se e te tjerve,ca semundje vjen si shkak i joti ketu midis bordellos akuarium ?!

qyrren time nuk e kam tregu, e nuk kam per ta tregu kurre ne bordello sepse eshte energji e humbur dhe kunderproduktive.

Keshtu pallim televiziv te mbare kunder te gjitheve!

Ne fakt ti ke shkrujt vetem kunder Islamit, sepse tani Krishterimi nuk ekziston me, ka marre fund, eshte i teri nje bordello. Deshmi jeni vete ju si sjellje morale, shoqeruar me muhabet pa pike logjike, si gjithnje perversjoni dhe idjotsia shkojne bashke krah per krah kunder te gjitheve!:stuck_out_tongue:.