De Niro dëshiron ta gjuajë Trumpin me grusht në fytyrë

Rrini , rrini ju. E fitova Emoji-n e pare une ( whatever the fuck that is) … :airplane:

Hahaha i madh je,po voto Hajrien pra qe te humje.

1 Like

Pjeter, shiko se ju rilindasit jeni xhaxhanet e ktij muhabeti. Thuj km-se t’na coje i tuf ministrash nga ato te"rond" dmth, dhe nei vapor bari. Edhe Likja s’osht i paket. :smile:

fiqo me llasticen do njihen nga larg se do kene nga nje kapele te tille.

I ain’t need no stinking hat - pergjigjen ata

1 Like

Ndjej nje thyrje te lehte te Fiqo. … ne na i morrin taksat para rroges, ky bir k… s’ka pagu neiher. Parja dhem, tha. Kurse Llastica trashego prej rilindjes bindjen e palekunme.

Mos, u rujt prej De Niros po ia nezi ky tjetri. Koc i fort stablishmento Trumpo, ti ke pare po kon te tjeret mo shume se ty. Ik vet mo mire per “arsye familjare.” Megjithse aq trap sa osht ky s’e kupto “oferten” qe s’e refuzo dot.

1 Like

Edhe 28 dite Trumpo, bej si te besh.

He he he, ene Shqupi ishte pref per i çik Trap por qe prej sodit… thethethethethe (mek mek mek në gjuhen paloqe)

1 Like

E pra ty t’pelqen Obamacare e? Meqe na thu nuk dime ca duam??! Mire keta merhumat qe s jetojne ketej qe u duket trap Po Ti cka do?

Une di qe nuk jam shprehur tek kjo tema, pse me pyet?

te ka ngatarru me Alben, Llastice mendjen ne mesim.

Ada lol, e Ka fajin ky versioni I ri. Me levizin postet. :stuck_out_tongue_winking_eye:. Kush ke pas qene Te peshku vjeter Ti?

1 Like

Si tha Trump trimi, do te te rras mrena. Aty e hongre tegelin lale, se per pune p… s’e rru njeri prej peco grossove. Filloi dhe me embra Sorosi, Buffet, s’pagujn, masanej u kujtu me majt gojen. I gjo me sha meksikane e cineze, i tjeter me e krujt me leter zumpare. Ti kujto se Llastica e ka me sinqeritet, ene ajo per paret te do. (Llastice thuj te drejten se nuk te spiunoj ke rilindja, inotin me zezaket e ke? :stuck_out_tongue:)

Ja ka vene syrin per vete si duket prandaj e do ne jail :stuck_out_tongue:

Nuk prishemi as per te riun as per te vjetrin

Ore kush flet me Pjerin ke posta?! Si e shtyn ai pa peshkun? Ai peshkun e kishte venin ku i jepte kuptim egzistences se vet.Thu, bani vetvrasje dhe Pjeri,si emo,roni pf &co?

Drame si ate te debatit as ne telenovela nuk has dot. Gorepolitika ne nivel te ri.

Le te pellasi CNN…populli voton… BREXIT se shpejti…

1 Like