De Niro dëshiron ta gjuajë Trumpin me grusht në fytyrë


Gjate filmimit te nje mesazhi per promovimin e votimit, aktori Robert De Niro ka leshuar komente shume te forta kunder kandidatit republikan Donald Trump. De Niro e ka lyer Trupmin me nje numer epitetesh te renda e me pas ka shprehur shqetesimin e tij per te ardhmen e vendit ne rast se Trump behet President.

1 Like

te kishte shtu dhe motherfucker. :stuck_out_tongue:kur doli lajmi i asaj letere se atij djalit te vogel shqiptare drejtu Obames,nje nga keto emigrantet me bindje te djathta ne USA, ben status ne anglisht me shpresen,sic duket, se do t’a marrin mediat e atjeshme,- letren e ka shkrujt Edi Rama me Sorosin, - thoshte me pak fjale.Po e shtrijne luften kunder komunizmes edhe ne Amerike. :slight_smile:

1 Like

Fakti qe Hollivudi eshte kunder Trump-it, tregon qe eshte kandidati i duhur per Ameriken.

2 Likes

Ndersa une Debiasin. Intervise shume e turpshme!
http://shqiptarja.com/sport/2726/de-biazi-loja-me-spanjen--si-te-luftosh-me-gure-kunder-kallashnikovit-378713.html

këte punën e grushtit e ka sepse thone që është arbërsh italijet:muscle:

1 Like

Lene De Niron se osht rob zoti, po ato mut Bill Gejtash, Baffet e kompani per ca i rujn ato pare, apo t’i bojn haremin Trump …

Bravo i qofte taljonve, e vune Berlusken, po masanej e rrasen mrena. Knej zakonisht perdoren rruge me te shkurtera …

:sunglasses:

1 Like

Tani pash videon o Ceco; gjigand Deniro!

Llafja e mretneshes ne vesh te perenise. Premtojm qi prej florini do ia bojim monumentin, Fiqo me korrentin japin fjalen qe do e llustrojne perdite, njeri para e tjetri mbrapa.

Kta lane nam duke lyer njeri-tjetrin me epitete te renda. C’i kane keto prononcime kaq pa kulture, ngelen duke i thene njeri-tjetrit derr e slob (funderrine eshte ekuivalentja shqipe?). Ul e ngre muhabetin e Miss Universe. Tjerr e tjerr muhabetin per ate lesbiken qe ky e shau derr. Si grate dikur qe ziheshin me njera-tjetren nga ballkoni. Pa pike serioziteti. Nje Donald po i ben te gjithe si veten, i mbushen mediat me shprehje te pahijshme.

1 Like

Po mire kur tjetri eshte derr si thua ti thone me qullture, dose, lepurush apo nuse lale?

E thashe me siper I ktheu Donaldi te gjithe ne palaco, bravo i qofte. Te tilla prononcime vetem sa i ushqejne admiratoret. Edhe Donaldi kshu do thoshte: Kur tjetra eshte derr, si t’ia them me kulture?

1 Like

Tjetra mund te jete derre, a dreq me brire, po nuk po behet presidente. Ky eshte ndryshimi. Nuk eshte konkurs derrash, por kush do kete butonin berthamor. Dhe po e shtypi derri, e hame ne kendej po dhe ju andej.

Idioti s’ka ndonje merite te madhe, ka nja 30 vjet qe e provon. Kete here i ndezi, dhe kjo tregon derexhene e amerikes, jo meriten e tij.

1 Like

Une nuk po them qe ajo do behet presidente. Po them qe duke perdorur logjiken dhe fyerjet e Donaldit per ta ulur Trampin, nuk me duket efikase si sensibilizim, ben vetem zhurme—ushqen palacon dhe fansat e tij dhe shton numrin e palacove.

Si kane ardh punet, … ca t’i bej Belulit une qe na komprementon planet. Menja e robit nuk eshte bo per keto pune, dmth nuk eshte aq racionale sa thuhet neper qitape. Kshu qe fansat e Trumpit jane lost cause. Dhe nuk eshte puna te palacot. Po dhe robt “normale” projektojne shpresat te Trumpi, kur atij s’i plas per gje tjeter vec egos se tij.

Ah Belul c’na bere … thuaj te drejten sa te bleu Fiqo se korrenti zor se ve doren ne portofol. :stuck_out_tongue:

Filluan thirrjet …Fiorino: Donald terhiqu e pepi shancin Mike Pencit…Si tha me pelqejne shume pjeshkat e nuk rri dot pa i prek…dhe mu me lene tha se jam VIP.

Korrenti do jete duke rrahur ndonje grua ne 5th Ave ne mbeshteje te Trump.

2 Likes

Tani i ngelet Melanise te na pershkruaj si ja kap Trampi per here te pare, po me nje spin romantik kuptohet.

2 Likes

2 Likes

po me pelqen ky De Niro per vlersimin . 100 pike.

1 Like