Diskutim i lirë - dhjetor 2016

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

1 Like

Shqiperia: vendi ku te denuarit e rrezikshem jo vetem dalin me heret nga burgu por kryetari i bashkise i gjen dhe pune te paguar me parate e qytetit.

do e thush ti kush e ka fajin apo ta them une?

dora e ngrohte e kryetarit

Dihet qe S… por ndoshta ka dhe ndonje tjeter?

Ja nje menyre per t’u mesuar demokracine atyre qe imponojne.
http://r.search.yahoo.com/_ylt=A0LEVxUtiFFYqXkAN5hx.9w4;_ylu=X3oDMTBybGY3bmpvBGNvbG8DYmYxBHBvcwMyBHZ0aWQDBHNlYwNzcg--/RV=2/RE=1481767086/RO=10/RU=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-4032302%2FFemale-German-minister-REFUSES-wear-hijab-visit-Saudi-Arabia-days-Angela-Merkel-calls-burka-ban.html/RK=0/RS=58Wfa.UEl0p9HwiU.H72idW8CKM-

1 Like

nderkohe, diku ne Shqip., para 20 vitesh

Kush mund ta marrë seriozisht vendin tuaj", ?

Ambasadori Amerikan Donald Lu u shpreh mjaft ashpër ndaj politikës shqiptare. Ai tha se mos kapja e trafikantëve të drogës, por dhe mos luftimi i fenomeneve të tilla ka bërë që Shqipëria të mos merret serizosisht. "Më shpjegoni dot pse është ende i lirë, Klement Balili.

Ai u shpall në kërkim nga Policia Greke që në maj të këtij viti, u kapën dhjetra persona si pjesë e organizatës së tij dhe këtu ende nuk është kapur Klement Balili. Këtu ende nuk është lëvizur gishti për të kapur nivelin e lartë të krimit. Kush mund ta marrë seriozisht vendin tuaj", u shpreh Lu, i cili drejtoi gishtin tek Ministria e Brendshme, Drejtësia dhe Prokuroria

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

…trafikantet i kap policia ( narko-qeveria) dhe jo opozita :v:

Zbulohet informatori i “Eskobarit të Ballkanit” në radhët e policisë

Operacioni më i fundit u bë dhe në Tiranë, por sërish pa sukses nga ana e uniformave blu.

Nga ana tjetër edhe pse policia ka pasur kontakte me familjarët e Balilit, ata nuk kanë pranuar të japin informacione mbi vendndodhjen e tij.

Burime pranë grupit hetimor thanë se ish-drejtori i transporteve të Sarandës mund të jetë larguar ilegalisht nga vendi nëpërmjet kufirit të gjelbër.

Klement Balili akuzohet për trafik ndërkombëtar narkotikësh ndërsa ne dosjen voluminoze te mbërritur nga Greqia, kërkohet edhe hetimi pasuror për 44-vjeçarin.

1 Like

Na mori lumi në ndeshjen me Romen, ky paska veshur uniformën tonë… hajvan

2 Likes

u ka bere treni i metrose si autobus - running commuters yelling @ the operator “wait, wait”…
And he really listens

Kaf o Sinan, kaf!!!

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Qekur keni fillu me lujt me xhup?! Pastaj,s’paske hap teme per nesjen?! :grinning:

Ja,ky po qe eshte ze,more qena! Ju shkerdhevsha noiza,stresa e sinan hoxha !

https://www.instagram.com/p/BOH-jungH-O/