Diskutim i lirë - Gusht 2017

me sa shoh, nuk e ke opcionin ta nderrosh. keshtu qe Aquamarine is fine.

1 Like

Edhe une squaro te njejtin prob.kam. jo se na la pa gjume po thjeshte me dite. Mgjse do te kontaktoj ty direkt kur te kem nevoje :blush:.

bravo, bravo. kshu ma mir

Shife shife ça shkruan kjo gazeta e shqiptarve te Torontos… turp turp, faqezinjte,

Robt po bejne qejf ne ane te mootit ti thua :joy: I shikon cadrat dhe karriget e plazhit ne ane te parfumit… medet medet… asnje gje s’ju ben pershtypje pupupupupu…

This! Kam nja 2 mesazhe qe dua t’i heq.

Ne c’kuptim? me dergo ne privat se ndoshta te ndihmoj.

mesazhet, me sa kuptoj, mund te fshihen vetem nga moderatoret. dmth duhet ta sinjalizosh.

Faleminderit. Me vijne ndonjehere mesazhe private qe dua t’i heq se s’me interesojne. Me ftojne ne forume, ne ballo e ku di une. S’kam moshe per ato gjera tani, edhe peshku e boll eshte.

1 Like

mesazhet spam apo dhe meaazhet e papershtatshme jeni te lutur t’i sinjalizoni per t’i sjelle ne vemendje te stafit.

1 Like

Ti qenke me fat qe te ftokan ne ballo! Na i trego - por mos i bej dhe ti fotoshop si disa ketu :stuck_out_tongue:

1 Like

Bursa tregon shenja jete pasi STEVE BANNON u perzu nga Shtepia e Bardhe

1 Like

Qo s’eshte e drejte. Perdoruesi duhet te jete zot i halleve te veta, kshu mesazheve te veta. C’pune ka admini ke mesazhet e perdoruesit…du opcionin delete/fshi or shok, sic ka qene ke peshku i vjeter. Ta fshi me doren time oketen qe vazhdon te me thote vella, te ftojë ne forumin shqiptar.
Plus, ke peshku i vjeter ka pas dhe ‘block’, ka block ktu? Blocku eshte arma e zjarrit virtuale…na lejoni te ekzekutojme :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prandaj me plot te drejte profesori ju quan shqipKare! Sepse te tille njerez jeni. Edhe nje doktor/shkencetar qe mund te na jape nje emer te mire jo vetem me arritjet e tij por edhe me punen e palodhur per te demaskuar ate qe tashme po ndodh prej dekadash, uzurpimi i botes nga cifutet dhe tentativat e tyre per te zhdukur rracen tone ariane juve e kercenoni se do ti nxirrni identitetin publik.
Por nje gje se keni kuptuar qe atij nuk i behet vone sepse identiteti i tij ne Amerike njihet me sa po kuptoj dhe s’kan c’i bejne fare.

1 Like

per block do te shkosh tek preferencat njoftimet, anetare te heshtur. sheno aty emrin e anetarit.

per block shtyp kete e shkon direkt…

1 Like

E thene nga ti , po e marr si kompliment.

Edhe pse ty te duket e pabesueshme metamorfoza ime ne peshk , brenda nje muaji ne peshk ta garantoj qe jam i ri fare.

Une jam mendjehapur o i moth, perpiqem ti ngacmoj njerezit me idete e mia, perdor edhe ironine ne raste te vecanta por lej pas ofendimet,ti me hulumtimet qe ben tregon qe ke ngelur shume pas ne ekosistemin e peshkut pa uje.

lexo mire se po them te kunderten, qe ti nuk ke fare metamorfoze, dmth nese ti nuk je peshk i vjeter me luspa te reje, atehere je çifut gjenial si bashkepatriotet e tu Ajshtajn, Frojd, Krisht, je i lindur plak, je spermatozoid me rrudha dhe thinja, neqoftese mund te quhet ky nje kompliment.

se harrova te shtoj se me vetmburrjen tende plotsove çfare kisha lene mangut ne psikopatografine e peshkut vjeter: mendjemadhsine idjote mendjehapur superiore, heroin me virtute te ralla qe linkon ne rrjet.

qe ku e ke dhe citimin qe nuk ke metamorfoze:

Serish per mua kompliment eshte , me pelqen shume koncepi i The Curious Case of Benjamin Button por nga ana psikologjike , jo fizikisht :stuck_out_tongue:

Atehere paskam qene talent qe ne fillim, e paskam nis me kembe te mbare.

Do kete qene peshk i rralle edhe ai te cilit i referohesh nga peshku i vjeter , por ti s’paske ndryshuar hic, peshqit ikin vijne.

I mothi stoik !