Diskutim i lirë - korrik 2017

Si se shikon!? shkaba eshte vete Dalina.

E ke sjelle dhe 1-2-3-4-5 here te tjera kete o i lebetit. S’e kishte keq Aqua. Shume desperate paska qene per pak, me keq se korenti.

Thjesht po celebroj guximin dhe bukurine e pjeshkave Shqiptare. Nuk jane te gjitha mendje mbyllura Gjemi, ka ende Shprese per njerezine.
E Di ti qe kjo Pjeshka la Francen dhe bleu shtepi andej nga fshatrat e Fierit???

Nuk e di Tironc dhe as qe kam interesin me te vogel. Ndryshe nga ti nuk lexoj Anabelerat apo simotrat e saj per keto lloj lajme-thashetheme per “pjeshkat” - as per kastravecet - se cfare ben filanja apo filani.

Celebroje i lebetitur, ne celibacy.

por ti ama Gjemb mbron te drejtat e njeriut pervers per te gjezdisur me biçiklete pa shale diten e festes se gejve dhe lyerjen e sumes me shurre hysniu dhe mut çun sheqerje.

Mua sme duken thashatheme por deshmi seksualiteti ne nje ambient ende te ndrydhur. Nuk entuziamohesh edhe ti me mua qe seksualiteti po shperthen lirshem e pa fre? Lumturohu edhe ti Gjemi e mos mendo kurre se eshte shume vone…

Sigurisht Tori sigurisht. Si te thuash ti. E mbroj dhe te drejten tende per te dashuruar te vetmen Dorjane.

lyeje edhe ti Gjembi se do lebetitesh nga lumturija!

paska qene skenaristi i Zabriskie Point

Sa kan ecur gjerat ne shqiperi seksualisht…marshallah…kushedi sa i pelqen ky Burri i Egles Peshqerve te mcefet…
Na Franca ne Libofshe…

Qenka bere shqypria si ay thesi qe fut doren e kap…

Po sa peshq te shtypur do cliroheshin ne vatan dhe sdo kafshonin gjera virtuale ne blog por gjera prej verteti…
Thone qe edhe Hierarkia fetare do e revizionoje pozicionin e saj ndaj lirise individuale seksuale.

sot trajner. I madh Sinisa

Shit, im a loud princess! wafck,:worried:

1 Like

https://www.youtube.com/watch?v=3FkiJLDaV8M

Kur shkon te dyqani bullgar dhe gjen artikuj shqiptare:

Ullinj Berati “Sagelo”
Kafe (Mulliri i vjeter, Pazari, Lori Caffe)
Mjalte Morava
Recel fiku/Marmalade “Sejega”
Trahana Korce (kjo ishte kot fare)
Etj.

1 Like

Sa zili ju kam ju continentals.

Se ke me kujtojne keto fjalet e ketij::

Do më pëlqente të punoja me qeverinë, do isha i lumtur të sillja kompanitë më të mira të botës këtu. Duke filluar që nga ekologjia, e deri tek kompanitë hidro-energjitike. Unë i kam burimet, mund të zhvillojmë resurset ujore, lumin në Fier. Mund të krijohen deri në 5000 vende pune.

Jane te rralle ata njerez qe kane kapacitete dhe njohuri nga nje larmi fushash, po kjo qeveri e mutit nuk i therret ne ndihme te vendit. Te dh* mu ne Rilindje.