Diskutim i lirë - Mars 2019

Te gjitha komentet nuk I ke per supremacine e bardhe por duke perdorur supremacine e bardhe ti gjithmone e ke inatin me racen e bardhe.
Kur nje musliman ben nje sulm terrorost ti gjithmone gjen justifikime dhe gjithmone thua qe keta qe mendojne si ku terroristi jane nje perqindje e paperfillshme në komunitetin musliman.
E njejta gje per zezaket.Kur vrasin i justifikon.
Ama kur nje i bardhe ben nje sulm terrorist,ti fut gjithe Jugun si bashkepunetore te tij.

Nuk do as mend as kalem per te pare urrejtjen ndaj races se bardhe ne komentet e tua.

Shembuj konkrete zoteri.

Nuk mund te besh debat me dike qe nuk ka mendje te hapur dhe reciton citate e AOC dhe Rashiden.

:joy:

Nuk mund te besh debat me dike qe genjen.

Une nuk genjej.
Thjesht ashtu me duket kur lexoj mesazhet e tua.

shiko ACDC se ka genjeshtra koshiente, po ka edhe genjeshtra inkoshiente. Shif se çfare ka thene i Modhi :smiley: lidhur me kete fenomen:

Beni seks, mos beni debat! - i Modhi :smiley:

Po te mos kishte pas shoke, sdo ishte bere minisyer, krietar bashkie e partie e me pas kryeM

Qe shoket i ka humb rruges ( por eshte mbush me shoqe), kjo duket

Nuk ka luli i vocer lidhje me gruevskin. Grue-vska ishte kombetarist dhe u paraqit nga greqia si pengese per marreveshjen e prespes qe e fut maqedonine nen ndikimin grek dhe shtyn ne kohe shperberjen e saj. Luli dhe i jati nuk kane asgje te perbashket me te djathten dhe kombin.

nuk po thote se ka lidhje por se ka ngjajshmeri, mundet ka kopjim nga nj-tj, gjera si keto

pse korrikse psh ti, Stalker, Albanoid jeni te ngjashem, prandaj keni lidhje. Te ngjashmit lidhen.

Great minds think alike?

Per nje vize qe ti s’e merr…

Kapter Leshi! Lidhi zagarët në radhët e policisë. Lidhi zagarët e partisë tënde. Mos godit me LHL, o qen bir qeni!

image

Prandaj sillej aq mirë më shqiptaret pushteti i pushtit Gruevski, sepse ishte kombetarist ?

Protestat e opozites deri tani, cdo gjashte muaj, vit pas viti. E vetmja strategji qe kane.

Nentor 2013
https://www.youtube.com/watch?v=rZViYJCGB_8&t=9s

Shkurt 2014
https://www.youtube.com/watch?v=Q-ZlzqvC1_Q&t=3s

Maj 2014
https://www.youtube.com/watch?v=dNr-YnzVnO4

Nentor 2014
https://www.youtube.com/watch?v=bX2ZdO2SZh0

Mars 2015
https://www.youtube.com/watch?v=Hd0j2NPezT4

Dhjetor 2015
https://www.youtube.com/watch?v=UDxxkeEn8NA

Shkurt 2016
https://www.youtube.com/watch?v=3q4r4ADcaIM

Mars 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YKHKrBThk84

Tetor 2016
https://www.youtube.com/watch?v=Jmb0Lt3jXTs

Shkurt 2017
https://www.youtube.com/watch?v=2KfYoCMZg4w

Mars 2017
https://www.youtube.com/watch?v=GQs-K8imMhk

Prill 2017
https://www.youtube.com/watch?v=NNFu8tHaXZ4

Maj 2017
https://www.youtube.com/watch?v=tJqmUu4y7ko

Dhjetor 2017
https://www.youtube.com/watch?v=nupUourWxCw

Janar 2018
https://www.youtube.com/watch?v=t4bT-RgkDdQ

Prill 2018
https://www.youtube.com/watch?v=OwVT577LvlU

Maj 2018
https://www.youtube.com/watch?v=xMUjxR9Yb6Q

Nentor 2018
https://www.youtube.com/watch?v=sIoDi4i8bkM

Shkurt 2019
https://www.youtube.com/watch?v=m_TvurXxEJM

Mars 2019
https://www.youtube.com/watch?v=iUB2r2jBfNc

Shkëlzen Berisha prentendon se Diveroli, , i pandehuri Packouz dhe i pandehuri Podrizki “komplotuan” në mënyrë që të “shpiknin” përfshirjen e [paditësit] në marrëveshjen shqiptare të AEY. Shkëlzen Berisha pretendon se ata e bënë këtë, në mënyrë që të trembnin Kosta Trebicka, të cilin ata kishin vendosur të largonin nga roli i tij në ripaketimin e municioneve.
Po ashtu Shkëlzen Berisha pretendon se dëshmitë e Packouz dhe Podrizki për librin janë bërë nën garanci financiare të autorit, një llogjikë që shpesh babai i Shkëlzenit e përdor kur sulmon gazetarët në Shqipëri.

Teoria e konspiracionit të paditësit është shumë pak bindëse dhe pa asnjë provë për ta vendosur akuzën në sfondin e keqdashjes. Lawson dhe botuesit e tij pa dyshim ishin të motivuar nga dëshira për të shitur libra – por ky motiv është “jomaterial” në këtë kontekst.

:joy: :joy: :joy:

1 Like

wow bravo Tirana, orkestrina klasike live, plot koncerte te vogla, sheshet e tiranes secila te piketuara sipas grupmoshave, bravo edhe policia me aktivitetet dhe njejte ne sjellje si ushtaraket/military ketej,

Lali eri me armen me te forte ne duar, paqen, s’ka faj opozita qe dalldisi nga inati

Ça i ben merua pd-se nuk ia bejne as 3 mije uritha qeveritare qe komentojne neper blogje.
Efiçent ne çdo fjale :rofl::rofl::rofl: