Diskutim i lirë - tetor 2017

Ngelet duke u ankuar mor burre. Rritja e ekonomise 4% ne tremujor, me larte se SHBA, nivelet e krimit me te uleta se ne Cikago e prape ankoheni. Ju kishte bere pershtypje dhe turisteve polake, i kishin derguar leter Blendi Klosit. Jemi kenaqur me te gjitha i thane, me infrastrukture, me ushqime, vetem kamarieret nuk buzeqeshnin shume. Vitin tjeter kur te vijme prape ju thuaj te qeshin cik.

1 Like

Ku e pe ti qe po ankohem une ? :face_with_raised_eyebrow:

Une shqetesohem pse ankohet gjembi , merr dhe pjerin ne qafe.

Kur thua “ketu” e ke fjalen ne Shqiperi apo ne bote?

Te faktosh faktet nuk quhet ankese o Kthupo , quhet ligjerate e drejte :stuck_out_tongue: po ti lexoji nga fillimi komentet pse kapesh te nje koment i vetem, thua se po qaj une per hallet e Shqiperise e te dynjase :wink:

ç’a je tu fol Urbano, po ku ishe ti kur Buall Mavria nenshkroi marrveshjen e famshme MSA me EU.
Nese eshte keshtu si thua ti, pra qe Shqiperia i shkel me te dyja komet pikat e marveshjes, athere i bie qe ajo te penalizohet.

Po hajde o Pjer penalizoje ca te them une a ke takat ?!

S’po them une nga mendja ime , keshtu jane e keshtu funskionon si sheh komentet e te tjereve ketu qe jetojne jashte. Po ti se ke provuar vete mesa duket , flet me aforizma politikash e marreveshjesh

Po e bleva tek dyqani I AC Milan.
Nuk mund te malipuloja faturen.

Do kete qene me Interin doganieri :stuck_out_tongue:

Ka mundesi :grinning::grinning:

Urbanoooo, a e ke lexuar tregimin tim kur flas per hulumtimin/investigimin tim tek dogana. Lexoje, se qenke jo vetem i ri, por buzequmeshtor :smile:

ç’ne moj, sot eksperimentova tek vera e bardhe, vetem nje karafil, doja thjesht te shihja sa hidhtesi :smile: athtesi me sakte, i jepte karafili veres, dhe po pij goten e dyte me kenaqesi, gati po mbaron shishja :smile:

i nderuar, mbase gaboj po eskperimenti me karafilin sikur eshte permendur dhe me pare nga ju. I sigurt qe sot e kishit per here te pare?

Ke te drejte i dashur, por ka qene eksperiment me veren e kuqe, nderkoh qe sot u eksperimentua me veren e bardhe.

Me duket se ate eksperimentin me pare e kishte me vere te kuqe, ndesa ketu e ka me veren e bardhe.

1 Like

Ua Pjer, ne nje kohe, ne nje mendje!?

ti zeqo ja perpin fjalet Pjerit. Nuk do habitesha po te me thoshe se ja konspekton cdo mbremje me/pa familjen

1 Like

Br3edho, jemi te vjeter ne ketu e i kemi lexuar rrefimet e Pjerit, jo si UT qe eshte i ri e buzequmeshtor.:grinning:

po UT merret me gossip, o zeqo. Debaton edhe per cdo femer qe tregon vithet te gazetat shqiptare. Une habitem si i kane shpetuar lajmet per princin William e princeshen Kate.
Une e ti merremi maksimumi me theniet e Pjerit.

RIP TOM PETTY

E ke fjalen per ato karafilat qe mbanin njerezit neper dhembe ne vend te camcakezit?