Diskutime te lira - Janar 2019


#21

image


#22

Te lutem me respekt per incelet. Dhe ata kane ndjenja!


#23

http://www.panorama.com.al/vasili-akuza-te-forta-qeverise-rama-kur-te-gjithe-shqiptaret-festonin-ja-si-i-grabiti-me-31-dhjetor/


#24

Bjeri tenxheres me budalleqet e medies, mqse ju duket kaq jointelektual Rama.


#25

Palestra ne janar eshte pakti me ndergjegjen qe behet per ditet e festave, ku kenaqesia e zhytjes me koke ne detin e kolesterolit (tere ato gatime te shijshme) akselerohet nga zotimi se ne janar do nis palestren e do behem djale/vajze e mbare, dhe keshtu fakiri ndjen 2fish kenaqesi.


#26

Mund ta ckoqisesh njecike se si establishmenti po merr fund kur te gjithe njerezit prane trumpit po I kredh ne hapsane nje e nga nje e shume shpejt do I vije rradha vete atij ?


#27

PS I duhej nje cun tirone garip i modes qe te mos akuzohej si parti e sigurimsave dhembekrimbur .koha thirri ne skene edin per ti dhene imazh mudhern :blush:


#28

Never give up.


#29

Ai po i mban te gjitha premtimet, nuk e gjen gje. Qelibar eshte. Mban mend si thoshte ne fushate “We are not going to pay any government workers until the American people pay for the wall!”? Oh wait…


#30

Si ka thene Edisoni. Nuk jam deshtak, thjesht gjithmone ndjek rruget qe nuk te cojne kerkund. Ty rrugen drejt suksesit ta kane treguar. Dy gjera te thjeshta duhen. Ca para dhe vullneti per t’u vendosur te lagja me e mire e globit.


#31

Kjo do te thote qe nuk e ke vizionin te qarte.


#32

Si tha gjate fushates? Une do e fshij fare borxhin. :joy: :rofl: dhe korentet u lengezuan dhe e besuan.


#33

Se shpejti do te ndalohet edhe komedia “Seinfeld”

Urime @gjembi dhe te gjithe SJW per fitoren e rradhes!

https://www.foxnews.com/entertainment/seinfeld-is-the-latest-tv-classic-to-offend-millennials


#34

:joy: Dmth pse njefare website e padegjuar fare paska bere nje liste, ti e thua me sigurine qe as Fox News apo Limbaugh nuk e ka qe do ndalohet Seinfeld. Do ndalohet ku? Nga kush?

Meqe na mburreshe me bursen, te kam pyetur disa here si e ke portfolio dhe s’ke patur b… te pergjigjeshe. Meqe zure punen e re, sigurisht.


#35

Vizionet behen te vagullta edhe nga vera, qofte ajo edhe e vjeter.


#36

Stock market 23K
Në 2016 ishte 17K
Na thuaj si è ke portofolin ne krahasim me 2016,se une e kam shume mire.

Se dyti,ti ngele duke sjelle trakte nga Southern Poverty Law Center qe eshte me after me Fidel Kastron se me SHBA dhe na i servir per fakte te verteta.

Keshtu e fillojne luften SJW,në fillim nxjerrin disa artikuj demaskues dhe me pas fillojne luften kunder reklamave në show dhe pastaj show nuk jepet me…apo jo?

Nejse sic e thashe gezuar fitoren e rradhes!

Tani jeni qe jeni futjuni “King of the Queens” .


#37

Me fal per injorancen po cfare eshte SJW? Ne cilin incel forum e ke mesuar?

Po ku kam portfol une o tu mbyllte? Ce o te gjitheve njelloj me veten na di? Une ngela duke sjelle gjera nga Southern Poverty LAW CENTER? WTF? Edhe nese kam sjelle, e kupton qe ato dy fjalet e fundit do te thote qe eshte e mbushur me lawyers qe dine me shume se ti? SPLC qenka me afer me Castro ngaqe mbron te drejtat civile? Cfare substance te Limbaugh pi per mengjes? Jo per gje po sikur ka probleme me substance abuse dhe mund te ta kete kaluar dhe ty.

Merr lotion dhe paper towel dhe shikoje kete videon kur te jete djali ne gjume

https://secondnexus.com/news/ocasio-cortez-dancing-right-wing/?utm_content=inf_10_1164_2&utm_source=facebook&utm_campaign=GTAK&tse_id=INF_ce9f6d500fb611e9b433ab68d22425b2


#38


#39

Why the fuck are my memes supersized. I only asked for a Big Mac, no fries, no drink.


#40

Cudi qe korenti nuk po na raporton per Korene e Veriut. Jo per gje po vete tha qe do shkruaje ketu vetem kur te kete te reja nga Koreja e Veriut. Me siguri ngaqe ja hodhi dhe Kim-i (nuk po flas per Kardashian).