Diskutime te lira - Mars 2021

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

image

nok on web

1 Like

Ja Grande Kapo, doli nje edhe me i forte se Komandanti, po aq i forte sa Komandanti i Komandantit

image

Ja Grande Kapo

humor7

Ja Grande Kapo

https://shqiptarja.com/lajm/fotolajm-jo-vetem-pa-rrip-sigurimi-ne-timon-lulzim-basha-pa-patente-qe-prej-vitit-2016

E then kjo nga nje Xhuxh progresist

Do martohet monika(jo levinski) me lul hollandezin. Për kunj të ramës😀
Likja po sakrifikon gruan për shqipërinë!
Popull mosmirnjohës!

image

ku e ke benin mer? po fredin e Peqinit

Po luli të ketë vallë lustraxhinj??

Ka shkrujt Qimi ndonje gje? Apo e di nga hetimet e tua se ku eshte Fredi nga Peqini. Beje nje artikull post-modern pa parti qe ta marrim vesh ku jane. Ato rezultatet e sondazheve te tua gju me gju me popullin nuk na i solle. Apo nuk do qe te na i pertypesh. Po sondazhet e Qimit dhe Zenit, ç’thonë vallë?

Ja Grande Kapo. Lexoje shpejt, se dyshja Mero-Carlo eshte ajo ndaj se ciles i barastunduri nuk te fal gramin, te vë kyçin menjehere, madje po e pyetur Qimin. Megjithëse më shumë qejf ka Fredin nga Peqini, atë e gjurmon këmba këmbës se ku është.

Lulushja i lustron kepucët vetë e gjora. Edhe për të gatuar vetë gatuante, gocë për shpi e për Shqipëri. Me aritmetikën është pak keq, po nuk ka gjë, i jep një dorë i barastunduri, që të than në hesap, e ka treguar me sondazhet që bën gju më gju me popullin.

:grinning: besoj se iku ajo kohe kur shihje ne bulevard tufa njerzish me tufa mimozash ( dege te thyera) ne duar.

Une si jap dore askujt, thjesht batuten tende 50 cent i shtova emrin e autorit qe edhe pse eshte vice prime prap se njeh ligjin edhe kodet ashtu sic duhet.

:grinning: foton e noka menjiherë në web sapo pash fjalën Mars.
lindur e rritur në një shtëpi rrethuar me pemë mimoze, e kam pothuajse të pamundur të
ç’ngjis këto dy fjalë bashkë me një ndjesi që nuk shihet e lexohet por që e kam provuar për herë të parë kur piva një dopjo raki më shumë
ps: të njëjtin efekt ma ka dhënë edhe fërrneti që është i zi :grinning:

Vallahi veç nqs ka qene fernet Branca se ay ti ben syte dhe gurmazin zjarr :grinning:. Por si autokton qe jam do preferoja ate dopjon e rakise. Nuk ka gje me magjike se aroma e rushit ne nje gote rakie :slightly_smiling_face:.

2 Likes