Diskutime të lira - Nëntor 2021

pek

O peshk ka 6 dite qe ka mbaruar nentori…

1 Like

edhe ?

immagine

s’u bo qameti

Sipas kalendarit alla turka jemi hala ne nentor :grinning:

e paskeni vjedh zanatin Pjerit, se ai e ka per zanat te kujtoje adminet se kaloi muaji. Bravo ju qofte sepse keshtu i krijoni mundesi Pjerit per te pasur kohe me teper per te shkrujte libra.

jo vetëm që e pashë por jam dhe i pari që të kam falur :hearts: i dashur

mos u bej tradhetor - shkruhet ne himn kombetar

immagine

o stacion bullgar

immagine

o tullumbac prej plasmasi mush me qyrre i rene pertoke rrëzë murit të nje stacioni korean

mirjam,
e tere kjo ka per cytje fotot e tuja me zgerdhimje. Nuk ben problem per mu sa tani nuk kam me te voglin iluzion qe komentimi ne social, edhe kur behet me emer e mbiemer, eshte nje grande merda, loqet intelektuale t’mdhenj komentojne per tu krujte e per te bo sherr. E nuk eshte se ka ndonje ndryshim te madh nga çfare ndodh ne jeten reale.

immagine

-Nuk di si t’ja boj, kam temperature dhe nuk kam green pass - me tha komshiu im no-vax.
-Prit i çike sa te pyes Stalker qe eshte virolog i blogut - i thashe.

8 Dhjetori 1990 - E duam Shqiperine si gjithe Evropa .8 dhjetor 2021 - Shqiperia hala e varfer
http://www.panorama.com.al/shqiperia-me-varferine-me-te-larte-ne-rajon-fmn-nje-e-treta-e-popullsise-jeton-me-me-pak-se-5-5-dollare-ne-dite/

e bukur si fotografi, bukuri ekologjike:

eh mer Delta e clirove Shqiperine apra 30 vitesh… tani duhet me e cliru prap…

immagine

eh mer delta Shqiperine mund ta çlirosh duke e hequr gishtin nga butoni i shterpes qe ka ne shtepi intelektuali i modh.